Twitter, Facebook, WhatsApp neden açılmıyor, Facebook kapandı mı?

Twitter, Facebook, WhatsApp neden açılmıyor, Facebook kapandı mı?

Twitter, Facebook, WhatsApp neden açılmıyor binlerce kullanıcısı olan sosyal medya hesapları kullanılmıyor. Dün geceden itibaren şok eden bir gelişme ile Twitter, Facebook, WhatsApp kullanıcıları giriş yapamıyorlar. Bir an Facebook ve Twitter'in kapandığını düşünen kullanıcı Whatsapp ile büyük şok yaşadı.

Twitter, Facebook, WhatsApp neden açılmıyor, Facebook kapandı mı?

Facebook ve Twitter kapandı mı? Binlerce kullanıcı aynı soruyu sordu birbriine. Facebook ve Twitter'da erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar geceden beri erişimde sorun yaşarken sorunun kaynağını bulmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen siber saldırının ardından yeni bir siber saldırı mı kapıda?

Facebook ve Twitter kullanıcıları dün geceden bu yana Facebook'a girememeye başladı. Facebook ve Twitter'ın neden yavaşladığını soran ve Facebook neden açılmıyor diye merak eden kişiler için detaylar haberimizde.

Bu sabah Diyarbakır'da yaşanan patlamadan dolayı Facebook ve Twitter'ın engellenmiş olabileceğini düşünmekteyiz. BTK konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Facebook ve Twitter erişim engeli varken nasıl açılır?
Sosyal medya kullanan birçok kullanıcının merak ettiği bu konuyu sizlerle paylaşacağız. VPN aracılığı ile Facebook ve Twitter hesaplarına birçok kişi yeniden bağlanabilecek. 

Bilgisayardan sosyal medyaya bağlanmak istiyorsanız Hotspotshield veye Zenmate yada Super VPN gibi programlar kullanmanız gerekmektedir.

Patlamadan dolayı yavaşladığını düşündüğümüz Facebook ve Twitter için BTK açıklama yaptığı anda detaylar haberimizde olacak.

Operasyonlardan dolayı sosyal medya engellenmiş olabilir
HDP eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile, HDP’li vekillere yönelik gözaltı operasyonları ile birlikte, Türkiye’de Twitter, Facebook ve Youtube gibi sosyal medya uygulamalarına kısıtlama getirildiği haberi hızla bütün haber ajanslarında yayıldı. Fakat bu iddia için net bir kaynak belirtilmedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
lolpp     2016-11-04 yuh artık yaşayammammmm iyiki tamamen elektirik gitmedi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü