Klasik kol saatine benzeyen kalori sayacı bulunan cihaz hayran bıraktı

Klasik kol saatine benzeyen kalori sayacı bulunan cihaz hayran bıraktı

Nokia markasından yepyeni bir model ve yeni bir klasik saate benzeyen bir akıllı cihaz üretildi.Cihazın özellikleri arasında kalp atış monitörü, adım sayarı, mesafe takibi ve kalori sayacı da bulunuyor.Bu cihazı görenler oldukça heyecanlandı.

Klasik kol saatine benzeyen kalori sayacı bulunan cihaz hayran bıraktı

Bu model aktivite takipçileri arasında herkesi en çok heyecanlandıran modellerden oldu.

Sadece saate bakmak bile beni heyecanlandırdı!

Hulk Hogan tarzı geleneksel şeylerle ilgilenmeyi bırakın. Steel HR’ın tasarımı oldukça güzel görünüyor. Klasik bir kol saatine benzeyen Steel HR, paslanmaz çelik gövde, krom ibreler ve silikon kayışa (ama sağlıklı) sahip. Saatin LED bazlı kalp atış monitörü, adım sayarı, mesafe takibi ve kalori sayacı da bulunuyor.

Bunların hepsi nasıl bir araya gelir?

Saat her Android ve iOS telefonda bulunan Withings Health Mate uygulamasıyla kablosuz bir şekilde bağlantı kurabiliyor. Bu sayede kalp atış sonuçlarınız, günlük programınız, uyku bilgileriniz ve yemek alışkanlıklarınız gibi sağlığınızı etkileyen unsurları ve spor etkinliklerinizi görebiliyorsunuz.

withings-steel-hr

Ve bunların hepsi diğer takipçi saatlere göre oldukça çekici bir pakete doldurulmuş.

Doğru. Saate bakıldığında oldukça iyi standartlara göre donatıldığı görülüyor. 5 metre derinliğe kadar su geçirmez olan saat için Withings, kalp monitörlü takip cihazları arasında en iyi bataryaya sahip cihazın Steel HR olduğunu söylüyor. Şarjdan sonra 25 gün dayanan batarya, güç modu açıldığında 20 gün daha bazı aktivitelerinizi takip etmeye devam ediyor. Aynı zamanda saatin üzerinde bulunan dijital ekran yüzü sağlık datanızın ve bildirimlerin telefonunuza gelmesini de sağlıyor.

Peki ne zaman alabilirim?

Nokia (Withings’in şu anki sahibi), Steel HR’ın Ekim ayından itibaren piyasada olacağını söylüyor. 2 seçeneği bulunan saatin 36 mm olanı 180, 40 mm olanı ise 200 dolar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü