İphone 7 bu özelliği ile dip yaptı

İphone 7 bu özelliği ile dip yaptı

Yeni tanıtımı yapılan Apple'in amiral gemisi İphone'nun yeni modeli İphone 7 yakın zamanda piyasaya sunulmuştu.Fiyatı ile cep yakan İphone 7 rakiplerinden fiyat olarak ileride olsa da şarj süresi ile son sırada yer aldı.

İphone 7 bu özelliği ile dip yaptı

14 Ekim’de Türkiye’de piyasaya sunulacak iPhone 7 pil ömrüyle hayal kırıklığı yarattı. Which isimli bir şirketin gerçekleştirdiği teste göre iPhone 7 pil ömrüyle rakiplerinin gerisinde kaldı.

iphone 7

Samsung Galaxy S7, HTC 10 ve LG G5 modelleriyle karşı karşıya gelen iPhone 7, mobil veri ile internette gezinmede 615 dakika ile listenin sonuncu sırasında yer aldı. Listenin ilk sırasında ise 790 dakikalık bir süre sunan HTC 10 bulunuyor. Samsung Galaxy S7 ise 677 dakikalık süreyle listenin ikinci sırasında karşımıza çıkıyor. Konuşma sürelerine bakıldığında HTC 10, 1859 dakikalık konuşma süresi sunarken, iPhone 7’nin 712 dakikalık konuşma süresi sunduğunu görüyoruz. iPhone 7’nin rakiplerine kıyasla daha düşük pil ömrü sunmasının nedeni ise 1.960 mAh kapasiteli pile sahip olması. HTC 10’da ve Samsung Galaxy S7’de 3.000 mAh kapasiteli pil yer aldığını belirtmekte yarar var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü