Volkan Demirel Milli Takım kadrosuna neden alınmadı?

Volkan Demirel Milli Takım kadrosuna neden alınmadı?

Bugün oynanan Akhisar Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen basın toplantısına Volkan Demirel'in açıklamaları damga vurdu. Milli Takım kadrosuna alınmayan Volkan Demirel gazetecilerin sorularına imalı yanıtlar verdi. Milli takım kadrosuna neden alınmadığı sorulan Demirel "Performansım kötü olabilir. Tweet atmıyor olabilirim, aramıyor olabilirim, lobimyoktur. Bir sürü şey sayabilirim" dedi.

Volkan Demirel Milli Takım kadrosuna neden alınmadı?

A Milli takım aday kadrosunda Volkan Demirel'in yer almaması herkesi şaşırttı. Bugün Fenerbahçe Akhisar maçının ardından düzenlenen basın toplantısının ardından açıklama yapan Volkan Demirel imalı yanıtları ile taraftarları şaşırttı. 

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Akhisar Belediyespor'u deplasmanda 3-1 yendiği maç sonrası basın karşısına geçen Volkan Demirel,Milli Takıma neden çağrılmadığı sorusuna imalı yanıtlar verdi.

Her Milli Takım zamanında bunların sorulmasının kendisini ve Milli Takımdaki arkadaşlarına saygısızlık olduğunu söyleyen Volkan Demirel,

"Artık olan oluyor, biten bitiyor. Çağrılmak, çağrılmamak önemli değil. Herhalde bazı şeyleri yanlış yapıyorum veya yapamıyorum. Onu düşünmem lazım. Onun dışında fazla söyleyecek bir şey yok. Buradan Milli Takımdaki arkadaşlara başarılar diliyorum. Gidip gelen arkadaşlara tekrar hayırlıolsun. Benim söyleyeceğim bu kadar. Fazla da bu konu hakkında bir şeyler söylemeye gerek yok. Demek ki ben yanlış bir şeyler yapıyorum. Onlarıkendimde düzeltmem lazım." dedi.

"Nerede yanlış yapıyorsun?" sorusuna ise tecrübeli teknik adam, "Performansım kötü olabilir. Tweet atmıyor olabilirim, aramıyor olabilirim, lobimyoktur. Bir sürü şey sayabilirim. O yüzden kendimde suç arıyorum. Onun dışında da Milli Takıma başarılar diliyorum" göndermesinde bulundu.

volkan demirel açıklama milli takım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü