Uydudan Tivibu spor nasıl izlenecek biss key ayarları 2016

Uydudan Tivibu spor nasıl izlenecek biss key ayarları 2016

Uydydan tivibuspor kanalını izlemek isteyenler haberimizi dikkatlice okuyabilirsiniz.Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligi maçlarının yayınlayacak olan Tivibu spor kanalı yarın akşam Beşiktaş'ın Perşembe günü ise Fenerbahçe'nin maçlarını canlı olarak ekranlara getirecek.

Uydudan Tivibu spor nasıl izlenecek biss key ayarları 2016

Yepyeni maçların yayınlanması için hazırlıklarını tamamlayan ve bu anlamda da farklı girişimler sağlayan Tivibu Spor, herkes için de yeni girişimleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu yıl daha rahat ve daha iyi bir şekilde maç izlemek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Tivibu Spor, herkesin de kolay bir şekilde bu kanalı seyredebilmesi için frekanslarını vermeye devam ediyor.

 

Uydudan Tivibu Spor nasıl izlerim? Tivibu spor frekansları 2016

 

Yüklemesi bir hayli zaman alan ve bu anlamda da büyük sorunlara yol açan Tivibu Spor, herkesi yeni bir adrese topluyor. Verdiği frekanslar sayesinde herkesin ücretsiz bir şekilde Tivibu Spor'u izlemesine olanak sağlayan yetkililer, aşağıdaki yönergelerin takip edilmesi halinde söz konusu kanalın izlenebileceğini belirtiyor. İşte bu yılın en sağlıklı frekansları:

 

 Türksat 4A 42°Doğu uydusu, Polarizasyon: H - Yatay, Frekans: 11853 Mhz, Symbol Rate: 25.000 frekans ayarlarını kullanarak Tivibu Spor'u arayabilirsiniz.Tivibu Spor'u yükledikten sonra ise şifresine 11 hane boyunca 0 koymanız yeterli olacaktır. Yani 00000000000 şifresini girerek Tivibu Spor'u izleyebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü