Tivibuspor tek şifre nasıl alınır

Tivibuspor tek şifre nasıl alınır

Tivibuspor kanalı bu hafta oynanacak olan temsilcilerimizin Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligi maçlarını yayınlayacak.Beşiktaş'ın Napoli ile Fenerbahçe'nin Manchester United ile oynayacağı maçı bu kanaldan şifreli olarak izleyebileceksiniz.Tivibuspor kanalından tek şifre ile giriş yapmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Tivibuspor tek şifre nasıl alınır

TekŞifre ile birden fazla kullanıcı adı ve şifre oluşturmaya son!

Artık tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturarak Türk Telekom internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik üyelik için geçerli bir e-posta adresinizin olması yeterli!

TekŞifre ile Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirim?

TekŞifre Kullancı Adı ve şifrenizle aşağıdaki web hizmetlerine giriş yapabilirsiniz:

TekŞifre nedir?
TekŞifre, Türk Telekom internet hizmetlerini çeşitli platformlardan kullanırken sizi tanımamızı sağlayan şifre uygulamasıdır. Bu sayede tek bir şifre ile tüm Türk Telekom internet hizmetlerini kullanabilir, size özel sunduğumuz online fatura ve kota sorgulama gibi temel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

TekŞifre'ye nasıl üye olabilirim?
1) Türk Telekom internet müşterisi iseniz, abonelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz cep telefonu hattınız üzerinden 6606'ya SMS atarak TekŞifre hesabınızı oluşturabilirsiniz. SMS ile TekŞifre hesabı oluşturmak için aşağıdaki 4 farklı yoldan birini izleyebilirsiniz.
Mesaj alanına TEKSIFRE yazın bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, E-POSTA ADRESİNİZİ, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606'ya kısa mesaj gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre'niz kısa mesajla cep telefonunuza iletilecektir.
TEKSIFRE (boşluk) TC Kimlik No    6606' ya SMS gönderin.
TEKSIFRE (boşluk) E-Posta Adresi​
TEKSIFRE (boşluk) İnternet Hizmet Numarası
TEKSIFRE (boşluk) Sabit Telefon Numarası


*6606'ya gönderilen kısa mesajlar, kullandığınız GSM operatörünün tarifenize göre belirlediği 1 kısa mesaj bedeliyle operatörünüz tarafından ücretlendirilir.
Türk Telekom internet müşterisi değil iseniz, mesaj alanına TEKSIFRE yazın bir boşluk bırakın ve TekŞifre kullanıcı adı olarak belirlemek istediğiniz E-POSTA adresinizi yazıp 6606'ya kısa mesaj gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre'niz kısa mesajla cep telefonunuza iletilecektir.
2) Anasayfada yer alan TekŞifre linkine tıklayıp istenen bilgileri girerek TekŞifre'nizi kolayca oluşturabilirsiniz. TekŞifre Üyeliği için lütfen tıklayınız.
* E- posta bilginizi vermeniz akabinde aktivasyon işlemini tamamlamak için, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıklamalısınız.
* Kurumsal müşterilerimiz için istenen bilgiler farklıdır. Kurumsal TekŞifre Üyeliği için lütfen tıklayınız.
3) 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak TekŞifre talebinde bulunabilir, TekŞifre'nizin SMS olarak cep telefonunuza gönderilmesini talep edebilirsiniz.


​​​​​​

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü