Lionel Messi'nin platın sarısı saçlarının sırrı belli oldu

Lionel Messi'nin platın sarısı saçlarının sırrı belli oldu

Barcelona'nın efsane ismi Lionel Messi ülkesi Arjantin'de katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Lionel Messi milli takımı neden bıraktığını açıkladı ve birgün ülkesine döneceğini ve futbola başladığı kulüpte oynamak istediğini ifade etti.

Lionel Messi'nin platın sarısı saçlarının sırrı belli oldu

Arjantin'de bir televizyon programına konuşan Messi, saçlarını platin sarısına boyatması ve Arjantin Milli Takımı'nı bırakma kararıyla ilgili konuştu.

Copa America sonrası yaşadığı çöküntü nedeniyle bir değişikliğe ihtiyacı olduğu için saçlarını boyattığını söyleyen Messi, milli takımı bırakma kararı vermesi için ise "O anda hissettiğimi yaptım. Finali kaybetmek büyük bir hayal kırıklığıydı' diye konuştu. 


ARJANTİN'E DÖNMEK İSTİYOR
Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, futbola başladığı kulüp Newell's Old Boys'a dönmek istiyor.
Eski takımı Newell's Old Boys'a dönmek konusunda açıklama yapan Messi, "Dönmek isterdim. Hayatımda değişimin başladığı kulüptür. Futbola veda etmeden önce Arjantin'e dönüp, Newell's için forma giymek isterim" şeklinde konuştu.
NEWEL'S OLD BOYS BAŞKANI AÇIKLAMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde Messi'nin kulübe dönmesini istediklerini belirten Arjantin kulübünün başkanı Cristian D'Amico, "Ben ve benim gibi bu kulübe gönül veren insanlar buna inanıyor. Messi'yi yeniden kulübümüze kazandırarak tarih yacabiliriz. Messi'nin yeniden Newell's forması giymesinden memnuniyet duyacak birçok insan var. Düşünsenize Leo, Marcelo Bielsa Stadyumu'na çıkıyor. Dünyanın her yanından gelen gazeteciler ve sponsorlar... Bu kulübümüz için inanılmaz bir gelir olabilir. Duygusal düşünmenin yanı sıra ekonomik de düşünmek zorundayız" ifadelerini kullanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü