Jose Mourinho Brad Pitt'e öyle laflar söyledi ki..

Jose Mourinho Brad Pitt'e öyle laflar söyledi ki..

Magazin dünyasını meşgul eden Brad Pitt Angelina Joule ayrılığının ardından hemen hemen her kesimden ayrılıkla ilgili yorumlar yapılmaya başlandı.Bu yorumların en dikkat çekeni ise Manchester United teknik direktörü Mourinho'dan geldi.

Jose Mourinho Brad Pitt'e öyle laflar söyledi ki..

Dünya futbolunun ilgi odağı figürlerinden Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho bir kez daha en çok konuşulanlar listesinin zirvesini zorlayacak gibi görünüyor.

Portekizli teknik adama yakınlığıyla bilinen ve onunla sık sık görüşme fırsatı bulan gazeteci Robert Beasley'nin haftaya çıkacak kitabı 'Jose Mourinho'da Arsene Wenger nefretinden Brad Pitt yorumlarına, ödül takıntısından gerçekleşmeyen Wayne Rooney transferine dek sansasyonel iddialar yer alıyor.
Brad Pitt tam bir aptalmış!

Sabah'ın haberine göre; Portekizli hocayla ilgili kitapta yer alan bazı ilginç notlar şöyle:

Arsene Wenger ile Mourinho birbirine girdi
* Rooney 'yi Chelsea'de çalışırken de beğeniyordu. Yönetime espriyle karışık, "Bana bu şişman çocuğu alın" dedi. 

* Bir dönem ayın menajerini kimin seçtiğine takıntılıydı. Çok iyi performans sergilediği Aralık 2014'te nasıl seçilmediğini anlayamamıştı. O da harekete geçip bu oylamayı kimin yaptığını araştırmaya başladı. 

* Jennifer Aniston otele girdiğinde 4-5 saniye duraklayıp sohbete ara verip şöyle dedi: "Vay be! Brad Pitt gerçekten aptalmış!"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü