İbrahim Üzülmez Gaziantep yolunda!

İbrahim Üzülmez Gaziantep yolunda!

Gençlerbirliğinden ayrılan başarılı hoca İbrahim Üzülmez ile Gaziantepspor yönetiminin ilgilendiği öğrenildi.Ligde kötü gidişat sonrası İsmail Kartal ile yollarını ayıran Gaziantepspor yönetimi başarılı hoca ile temasa geçti.

İbrahim Üzülmez Gaziantep yolunda!

Gaziantepspor'da alınan kötü sonuçların ardından İsmail Kartal dönemininin sona erdiği, yönetim kurulu ile Kartal arasında görüşmelerin başladığı iddia edildi.

Öte yandan Gaziantepspor yönetiminin Kartal'dan boşalacak teknik direktörlük koltuğu için İbrahim Üzülmez'in kapısını çaldığı öne sürüldü.

"KARTAL, İDMANA ÇIKACAK!"

Ancak İsmail Kartal, ayrılık anlaşmasını henüz kabul etmiş değil. Bunun sebebi ise, Kırmızı-Siyahlı idarecilerin tecrübeli teknik adama alacakları için nisan ayına kadar senet vermesi. "Ben zaten 5 aydır para almadan çalışıyorum. Nisan ayına senet verilmesi uygun bir tutum değil" diyen Kartal, yarın sabah takımla idmana çıkma kararı aldı.

Kartal'ın, noter tespiti yapılmaması için idmanda olacağı öğrenildi. Kartal'ın yerine düşünülen ilk isim İbrahim Üzülmez'le temas kuran Gaziantepspor yönetimi ise resmi ayrılığı bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü