Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Hello Kitty nedir capsler patladı!

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Hello Kitty nedir capsler patladı!

Fenerbahçe yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı.Yepyeni bir trend ile Fenerbahçelilere ek bir değer sunmak isteyen marka Hello Kity ile anlaşma imzalanınca sosyal medya'da yer yerinden oynadı ve sosyal medya'da adeta capsler patladı.

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Hello Kitty nedir capsler patladı!

Fenerbahçe , "Fenerbahçeli anne ve kızlara Fenerium çatısı altında ek bir katma değer sunmak ve son yılların en önemli trendlerinden biri olan marka birlikteliklerini kulübümüz çatısı altında da hayata geçirmek amacıyla" Hello Kitty ile sponsorluk anlaşması imzalayınca sosyal medya yıkıldı. Kimileri bu hamleyi olumlu bulurken, kimileri ise komik buldu.

'Hello Kitty' nedir?

Japon firma Sanrio tarafından 1974 yılında yaratılan kurgu karakter Hello Kitty bugün dünya çapında büyük bir üne sahip. Çantadan oyuncağa, biberondan kıyafetlere kadar çok geniş bir yelpazede ürünler, Hello Kitty adıyla Sanrio tarafından piyasaya sürülüyor.

Hello Kitty her yıl, binlerce farklı ürünle alıcısıyla buluşuyor. Bu ürünler kozmetikten tutun da arabaya kadar değişkenlik gösterebiliyorlar. Bu ürünlere sadece çocuklar da ilgi göstermiyorlar. Öyle ki dünyaca ünlü pop yıldızları da zaman zaman Hello Kitty ürünleriyle görebiliyoruz.

Fenerbahçe'nin açıklamasında da belirttiği gibi "daha önce Serie A ekiplerinden AC Milan’la birlikte işbirliği içinde olan Hello Kitty, Avrupa’da 2.sini gerçekleştireceği proje için Fenerbahçe’yi seçmiş" durumda. Hello Kitty, Amerikan Beyzbol Ligi MLB'ye özel ürünler de tedarik ediyor.

Sarı lacivertli ekibin bu hamle ile birlikte, ürün satışlarında daha geniş bir kitleye hitap edeceği kesin.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü