Evin Elçi kimdir- kaç yaşında? Mustafa Denizli'ye boşanma şantajı

Evin Elçi kimdir- kaç yaşında? Mustafa Denizli'ye boşanma şantajı

2010 yılında Evin Elçi ile evlenen Mustafa Denizli boşanma davası açtı. Evin Elçi'nin boşanmak için 5 milyon lira istediğini açıklayan Mustafa Denizli kayınbiraderleri tarafından darp edildiğini iddia ederek savcılığa başvurdu. Denizli kayınbiraderlerinin "Bak biz aşiretiz seni öldürürüz. Kafana sıkarım senin lan. Bir tek seni öldürmeyiz hem de bütün sülaleni öldürürüz" diyerek kendisini tehdit ettiklerini söyledi.

Evin Elçi kimdir- kaç yaşında? Mustafa Denizli'ye boşanma şantajı

Mustafa Denizli, eşi Evin Elçi’nin kendisinden boşanmak için 5 milyon lira istediğini ve kayınbiraderleri tarafından darp edildiğini ileri sürerek savcılığa başvurdu.

Ünlü teknik direktör Mustafa Denizli, 2010'un temmuz ayında evlendiği Evin Elçi'nin kendisinden boşanmak için 5 milyon lira istediğini ve abileri tarafından darp edildiğini ileri sürerek savcılığa başvurdu. Mustafa Denizli şikâyet dilekçesine, 6 yıllık eşi Elvin Elçi'nin evi terk etmesi üzerine, boşanma aşamasına geldiklerini anlatarak başladı. Ünlü futbol adamı, yalnız yaşadığı eve 21 Eylül'de kendisini terk eden eşinin aniden geri geldiğini, evdeki çalışanı zorla dışarı çıkarmaya çalıştığını ileri sürdü. Ne olduğunu anlamaya çalışan Denizli, birden eşinin abileriyle karşı karşıya kaldığını, yaşadığı şaşkınlık sonrası, kayınbiraderlerinin eve nasıl girdiklerini anlamaya çalıştığı sırada kayınbiraderlerinin tehditlerine maruz kaldığını anlattı. "Boşanmak için bize 5 milyon lira vereceksin" diyerek tehditler savuran kayınbiraderlerinin bir müddet sonra evi terk ettiğini kaydetti. Yaşadığı şokun ardından 25 Eylül günü eşinin ve kayınbiraderlerinin yeniden evine geldiğini belirten Denizli, boşanma davası için istedikleri parayı vermediği için kayınbiraderleri tarafından darp edildiğini belirtti. Başına ve boynuna aldığı darbeler sonucu yere düştüğünü anlatan Denizli, kayınbiraderlerinin tehdit ve darba saatlerce devam ettiğini belirtti. "Bak biz aşiretiz seni öldürürüz. Kafana sıkarım senin lan. Bir tek seni öldürmeyiz hem de bütün sülaleni öldürürüz" diyerek kendisini ve ailesini ölümle tehdit eden kayınbiraderinin sözleri ardından can güvenliğinden endişe eden Denizli, ailesine yaşadığı bu durumu anlatmaya karar verdiğini kaydetti.

'PSİKOLOJİM BOZULDU'

Büyük kızının evine giderek yaşadıklarını anlatan ünlü teknik direktör, aldığı darbeler sonrası vücudunda yer alan morluk ve darp izlerini ise ailesine utanarak anlattığını belirtti. Denizli dilekçenin sonunda ise "Yaşadığım fiziki ve psikolojik saldırı sonrası psikolojim bozuldu. Ailemin ve kendi can güvenliğimden endişe ediyorum. Hiçbir kabahatim yokken mağdur oldum. Yaşadığım darp sonrası hissettiğim korkuyu kelimelerle anlatmam mümkün olamaz. Bayıldım ve adeta ölümle burun buruna geldim. Evin Elçi'nin ve ağabeylerinin cezalandırılmasını istiyorum" ifadelerini kullandı. Denizli, evine gizlice giren kayınbiraderlerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini, darp raporunu delil olarak sunarak, ev çalışanlarının tanık olarak dinlenmesini istedi. Denizli'nin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


2010 yılında hayatlarını birleştiren teknik direktör Mustafa Denizli ve Evin Elçi 6 süren evliliklerini sonlandırma kararı verdi. Ünlü çiftin boşanma konusu gündemde tartışmalar yarattı. Evin Elçi'nin kim olduğunu merak edenler için yazımızı derlerdik.

EVİN ELÇİ KİMDİR?

Hacettepe Üniversitesi'nin Sosyoloji Bölümü'nden mezun olan Evin Elçi, Amerika Colombia Üniversitesi'nde de yüksek lisansını tamamladı. Daha sonra Türkiye'ye dönen Elçi, "Mesleki Eğitim Seferberliği Temel Projesi"nin program direktörü görevinde yer aldı. Daha önce Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yapan Şerafettin Elçi'nin kızı olan Evin Elçi, 2011 seçimlerinde BDP'nin desteğiyle "Diyarbakır Bağımsız Milletvekili" olarak parlamentoda yer aldı. Evin Elçin'in babası 2012 senesinde vefat etti.

evin elçi evin elçi kimdir mustafa denizli mustafa denizli boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü