Vajina Beyazlatma videosu olay oldu! Vajina beyazlama nedir nasıl yapılır merak konusu oldu!

Vajina Beyazlatma videosu olay oldu! Vajina beyazlama nedir nasıl yapılır merak konusu oldu!

Vajin Beyazlatma videosu son zamanlarda sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Bir doktorun vajina beyazlatma videosunu paylaşması bir çok kişi tarafından da büyük tepki toplarken insanlar merak ile vajina beyazlatma nedir diye sormaya başladı.

Vajina Beyazlatma videosu olay oldu! Vajina beyazlama nedir nasıl yapılır merak konusu oldu!

Vajina Beyazlatma nedir özellikle bayanların en büyük derdi oldu. Vajina Beyazlatma mümkün müdür son zamanlarda sosyal medyada hızla paylaşılan o video sonrasında onay aldı. 

Dış genital alana vulva adı veriliyor. Vulva zamanla yaşa ve hormonal değişimlere bağlı olarak renk değişimine uğrayabilir ve koyulaşabilir.

Kadınların pek çoğu gebelik sırasında değişen hormonel etkenlerden dolayı dış genital aland a renk koyulaşmalarından şikayet eder.

Gebelik sonrasında da bu bölgedeki kararmalar kalıcı olabilir. Özellikle esmer tenli kişilerde bu durum daha belirgindir. Gebelik haricinde doğum kontrol hapı kullanımı, polikistik over sendromu, hormonal sorunlar, bazı cilt hastalıkları, genital bölgede epilasyon amacıyla uygulanan bazı yöntemlerde de dış genital alanda koyulaşma sebebidir.

Vajina beyazlatma nedir, doğal yöntemler nelerdir?

LAZERLE RENK AÇMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR? 

Genital bölge beyazlatma, renk ağartma, genital alan renk açma tedavileri uygulanabiliyor. Lazer yöntemi ile genital alan renk açma ‘labial whitening’ veya ‘vulvar whitening’ olarak da biliniyor. Renk açma tedavileri ortalama 15 ila 20 dakika kadar sürer ve uzmanlar uygulamanın ağrılı bir uygulama olmadığını ifade ediyor.

Genital bölge beyazlatma işlemi sırasında genel anesteziye gerek duyulmuyor. İşlem sırasında verilen lazer ışığı sayesinde ciltte koyulaşmaya yol açan pigment üreten ‘melanosit' hücreleri tahrip ediliyor, böylelikle genital beyazlatma sağlanmış oluyor. Genellikle tek seans yeterli oluyor ve işlemden hemen sonra kişi günlük hayatına dönüş sağlayabiliyor. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü