Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışma programında acı veren şehir sorusu

Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışma programında acı veren şehir sorusu

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister yarışma programı yılbaşına özel bölümü ile ekranlara geldi.Program'da yarışmacıya şöyle bir soru yöneltildi Turist Olarak Gittiğiniz Yer Beklentilerinizi Karşılamıyor, Sizi Şoke Edip Acı Veriyorsa Hangi Şehrin Adıyla Anılan Bir Sendromunuz Vardır?işte bu sorunun cevabı

Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışma programında acı veren şehir sorusu

Kim Milyoner Olmak İster tüm hızıyla devam ediyor. 5. yarışmacı marangoz iktisatçı oldu. Gecenin 4. yarışmacısı Merve oldu. Merve cevabın Selçuk Yöntem olduğu soruyu bilemeyince ortalık karıştı. ATV ekranlarının en çok izlenen yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster, yılbaşı gecenizi renklendirecek. Kenan Işık’ın yokluğunda Selçuk Yöntem’in eğlenceli sunumu ile yıl boyunca yarışan ve akıllara kazınan isimler yeniden ekranlarda olacak. Saat 20:00’de başlayacak program gece 23:00’e kadar ATV ekranlarında izleyici karşısında olacak.

Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel programında bu akşam Oğuz ve Yağız Kasar kardeşlerin yarışması bekleniyor. Üçüncü yarışmacı ise Aslı Sümer olacak. Yarışmacıların aileleri ve arkadaşlarının da dahil olması ile heyecan dozunun yüksek olması beklenen Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel programı kendisine has konsepti ile izleyicilere güzel anlar yaşatacak.

Soru : Turist Olarak Gittiğiniz Yer Beklentilerinizi Karşılamıyor, Sizi Şoke Edip Acı Veriyorsa Hangi Şehrin Adıyla Anılan Bir Sendromunuz Vardır?

A : Tokyo
B : Stockholm
C : Roma
D : Paris

Cevap : Paris Sendromu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü