Sağlık Bakanlığı rapor bazlı danışman alımı ilanı şartları

Sağlık Bakanlığı rapor bazlı danışman alımı ilanı şartları

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinden bireysel danışman alımı yapacağını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı rapor bazlı danışman alımı ilanı şartları

Sağlık BAKANLIĞI 22 Aralık 2016 tarihinde resmi web sayfasında yayımladığı duyuru ile projesine danışman alımı yapacağını tüm adaylara iletmiştir.  Sağlık Bakanlığı yayımladığı ilan duyurusu ile tüm ayrıntıları adaylara iletmiş olup, istediği belgelere yönelik örnekleri adaylar ile paylaşmıştır.

 Sağlık Bakanlığı'na Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında rapor bazlı bireysel danışman alımı yapılacaktır.   Başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi 5 Ocak 2016 olarak belirlenmiştir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, gerekli belgeler eksiksiz ve doğru bir şekilde Ankara Balgat adresine teslim edilecektir. 

BAŞVURUDA BU HUSUSLARA DİKKAT

Dünya Bankası Satın Alma Kılavuzu Uygunluk başlığı altında 1.13(d) bendi gereğince; adaylar arasında 657 Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar var ise; başvurularından 6 ay önce memuriyetle ilişiklerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Memuriyetle ilişiği olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: Başvuru için gerekli orijinal belgeler, adayların işe kabul edilmeleri kesinleştikten sonra sözleşme aşamasında kendilerinden istenilecektir.

İŞTE BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü