Sağlık Bakanlığı işçi personel alımı yapacak

Sağlık Bakanlığı işçi personel alımı yapacak

En çok eleman alımı yapan bakanlıklardan biri olan Sağlık Bakanlığı daimi işçi alımı yapmaya hazırlanıyor.Yayınlanan ilana göre 2 daimi işçinin alınacağı açıklandı.

Sağlık Bakanlığı işçi personel alımı yapacak

Sağlık Bakanlığı her sene on binlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. Kadrolu ve sözleşmeli olarak personel alımı yapmaya devam eden kurum Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Merkezi Atama ile de binlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Söz konusu bakanlık en çok personel alımı yapan kurumlardan bir tanesi olduğu için adaylar tarafından en çok takip edilenler arasında yer almaktadır. Yeni yayımlanan bildiri ile Sağlık Bakanlığı daimi işçi alımı yapacağı ortaya çıktı.

Kaç Personel Alımı Yapılacak

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulan bildiri ile Sağlık Bakanlığının sürekli personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki toplamda kaç personel alımı gerçekleştirilecek. Yayımlanan bildiriye göre Sağlık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 işçi alımı gerçekleştirecek.

Alınacak Personel:
-Çocuk Gelişim ve Eğitim Elemanı: 1
-Çocuk Bakım Elemanı:1

Gereken Şartlar:
- Çocuk Bakım Elemanı pozisyonu için;
-Lise Çocuk Gelişimi mezunu olmak
-Eski hükümlü veya engelli olmamak
-Erkek adaylar için askerliği yapmış ya da yapmamış olmak
-Sürekli ve tam süreli çalışacak olmak

-Çocuk Gelişim Elemanı pozisyonu için; 
-Sürekli çalışacak olmak
-Eski hükümlü, engelli veya terör mağduru olmamak
-Ön lisans mezunu olmak
-Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da yapmamış olmak

Başvuru Süreci: Sağlık Bakanlığı Konya İl Sağlık Müdürlüğü sürekli işçi alımı ilanı için başvurular 9 Eylül- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında 'İl Sağlık Müdürlüğü Kazım Karabekir Caddesi No: 14 Selçuklu/Konya ' adresinden yapılacaktır.

Söz konusu personeller başvurularını İl Sağlık Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakım evi için yapılacak. Başvuru yapmak isteyenler ekte yayımlanmış olan müracaat formunu doldurarak başvurularını yapabilir. Alınacak olan personellerden istenen nitelikler, eğitim seviyeleri konusunda da detaylar başvuru formunda yazmaktadır. Sağlık Bakanlığı bünyesine alınacak olan işçilerin asgari ücret maaş ile çalışacağı da öğrenilen konular arasında yer almaktadır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü