Modern tıbbın desteğiyle bebek sahibi olunabilecek

Modern tıbbın desteğiyle bebek sahibi olunabilecek

Çocuk sahibi olmak isteyenler fakat bir türlü bu özlemlerini gideremeyenler için tıp'ta her geçen gün birbiri ardına yenilikler ve çözümler bulunmaya devam ediliyor bunların başında da en bilindik yöntemlerden biri olan tüp bebek yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Modern tıbbın desteğiyle bebek sahibi olunabilecek

Kısırlık sorunları nedeniyle çocuk sahibi olamayan kadınlar ya da erkekler için, artık modern tıbbın gelişmesi ile birlikte daha rahat bir şekilde ve gerekli destekler ile çocuklarının olması olası olmaktadır. Ülkemizde son 30 yıldır tatbik edilen tüp bebek yolu sayesinde, bugüne kadar milyonlarca bayanın gebe kaldığını görebiliyoruz. Doğal olarak bu yöntem ile doğum yapmaları kadınların oldukça rahat olabilmektedir. Burada gebe kalma süresince tatbik edilen bir çok çeşitli metot da bulunmaktadır. Kadınların döllenme yollarının kapalı olması durumunda tatbik edilen tüp bebek yolunun, hem annenin ve hemde babanın sperm ve yumurtalarının alınması ve sonrasında laboratuvar ortamında oluşturulması ile mümkün olmaktadır. Dini inanç durumundan da sıkıntı olmamasından dolayı, istediğiniz rahatlıklar ile artık çocuk sahibi olabileceksiniz. Uzun yıllar boyunca kısırlık tedavisi görenler için, artık en önemli ve üstelik ilk tercih etmeleri lazım olan yöntemin başında tüp bebek gelmektedir.

cinsiyet seçimi

Cinsiyet Seçimi Nasıl Yapacaksınız ?
 
Anne adayının rahim kanallarının kapalı olması durumunda tüp bebek tek yöntem olmakla birlikte, son yıllarda Avrupa ile Orta Doğu'dan yoğun istekler alan cinsiyet seçimi de yapılabilmektedir. Yumurtalara ve spermlere göre yapılmış olan çalışmalar sonrasında cinsiyet seçimi yapılabildiği gibi, bu yöntem sadece Kıbrıs'ta kullanılmaktadır. Özellikle %90'ların üzerinde istenilen cinsiyete göre çocuk sahibi olunmaktadır. Sizde cinsiyet seçimi yapmak istiyorsanız eğer, Cyprusivf Tıp Merkezi ile bunu yapabilirsiniz.
 
Kıbrıs Tüp Bebek Sitesi
 
Türkiye'den de bir çok kişinin gittiği ve tedavi olduğu Kıbrıs tüp bebek merkezi ile sizde tedavi olarak çocuğunuza kavuşabilirsiniz. İleri yaşta olan kadınlar için de uygulanan yöntemler ile birlikte, artık doğal yollardan gebe kalmak mümkün olmaktadır. En iyi cerrahlar ile tıbbı yöntemleri uygulayan Kıbrıs tüp bebek kliniğini tercih ederek, tatilinizi de yapmış olacaksınız. En doğru tedavinin Kıbrıs tüp bebek kliniklerinde belirlenmesi ve çocuk sahibi olunması mümkün olmaktadır. Sizde hemen www.cyprusivf.net adresine girerek, ayrıntılı neler yapıldığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü