Erdoğan Barzani ile görüşüyor!

Erdoğan Barzani ile görüşüyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'yi kabul etti. Barzani planlandığı gibi saat 17:00'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmek için Mabeyn Köşkü'ne geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmede ağırlıklı olarak Musul ve Telafer'in durumu, terör örgütü PKK'nın Irak'taki varlığı ve Suriye'deki son gelişmelerin ele alınması bekleniyor.

Erdoğan Barzani ile görüşüyor!

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani, Türkiye'ye geldi.Beraberindeki heyetle, Fransa'dan İstanbul'a gelen Barzani  Atatürk Havalimanı'na indi. Barzani'yi, Devlet Konukevi'nde Dışişleri Bakanlığı yetkilileri karşıladı. Barzani'nin gelişi dolayısıyla Devlet Konukevi'nin önüne Türk bayrağı ile Irak ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin bayrakları asıldı. Kısa bir süre havalimanında dinlenen Barzani daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere havalimanından ayrıldı.

GÖRÜŞME 17:00'DA BAŞLADI 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'yi kabul ediyor. Barzani planlandığı gibi saat 17:00'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmek için Mabeyn Köşkü'ne geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmede ağırlıklı olarak Musul ve Telafer'in durumu, terör örgütü  PKK'nın Irak'taki varlığı ve Suriye'deki son gelişmelerin ele alınması  bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü