Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Beştepe'de MHP lideri Devlet Bahçeli ile biraraya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli'nin idam yasası ve Başkanlık sistemi hakkında görüştükleri gündeme geldi. Erdoğan ile görüşen Bahçeli'nin terörist başı Abdullah Öcalan'ın idamını istediği açıklandı.Erdoğan ile Bahçeli görüşmesinin ardından neler yaşanacağı merak ediliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli görüştü!

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli önemli bir görüşme gerçeştirdi. Erdoğan ve Bahçeli'nin idam yasası ve Başkanlık sistemi hakkında görüştükleri açıklandı. Başbakan Binali Yıldırım idam yasasının geçmişe dönük olmayacağını açıklamıştı. Başkanlık sistemine destek veren Devlet Bahçeli'nin bugün kü görüşmede Öcalan'ın idamını istediği gündeme geldi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Bahçeli Erdoğan'dan idam cezasının Öcalan'ı da kapsamasını talep etti.
Cumhurbaşkanlığı kaynakları tarafından, Beştepe'deki 29 Ekim resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli arasında gerçekleşen sohbet sırasında görüşme ihtiyacının hasıl olduğu bildirildi.

Bugün gerçekleşecek olan buluşmada, başta bölgedeki gelişmeler olmak üzere görüş teatisinde bulunulacağı kaydedildi.

Görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

MHP lideri Bahçeli idam cezasının anayasa paketinden ayrı getirilmesini isteyerek PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ı da kapsamasını talep etti.

bahçeli erdoğan görüşme idam yasası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü