Zuhal Topal'dan canlı yayında Seda Sayan'a gönderme

Zuhal Topal'dan canlı yayında Seda Sayan'a gönderme

Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal evlendirme programında şok eden bir gönderme yaptı. Seda Sayan'ın eski kanalında yayın yapan Zuhal Topal şarkılı gönderme yaptı.

Zuhal Topal'dan canlı yayında Seda Sayan'a gönderme

Yeni yayın döneminde Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la isimli evlendirme programında Seda Sayan'a ağır göndermede bulundu. 

Yıldırım nikahı ile evlenen Sevgi ve Çağrı 'yı konuk eden Zuhal Topal sohbetin arasında Seda Sayan'a şarkılı göndermede bulundu. Çağrı isimli genç sosyal medyada kendisine haksız eleştirilere maruz kaldığını söylerken laf arasında giren Zuhal Topal 'Ah Çağrıcığım bizim hakkımızda da neler söylüyor' diyerek Seda Sayan'ın söylediği bir şarkı söyledi.  'Sen nerdesin ben nerdeyim' dedi. 

Zuhal Topal'ın bu göndermesine Seda Sayan'dan nasıl bir yanıt geleceği merak konusu oldu. Anlaşılan yeni sezonda da Seda Sayan ile Zuhal Topal arasıda gerilim devam edeceğe benziyor. 

 

elazigyeniufuk.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sedanin tirnagi olamaz     0000-00-00 Seda sayan bu milletin kalbinde.asil sen nerdesin zuhal topal.sen kendi haline bak.canli yayinda agliyordun.vatanim icin canimi veririm diyordun.hani nerdesin.isin gucun reyting
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü