Zuhal Topal Luvrita ve İbrahim arasında neler oldu herkes şokta!

Zuhal Topal Luvrita ve İbrahim arasında neler oldu herkes şokta!

Zuhal Topal'la 'da Luvrita ve İbrahim arasında geçmişte yaşananları bilmeyenler neler olduğu konusunda meraktalar. Luvrita daha önce Esra Erol'la da talibini arıyordu aynı şekilde İbrahim 'de ama onlar artık hayatlarına Star Tv 'de devam ediyor.

Zuhal Topal Luvrita ve İbrahim arasında neler oldu herkes şokta!

Geçtiğimiz günlerde Luvrita şok eden bir karar ile Esra ERol'dan Zuhal Topal'a geçti. Zuhal Topal Locada yine Esra Erol'dan geçen İbrahim de yerini aldı. İbrahim karşısında Luvritayı görünce şok oldu. Çok geçmeden Luvrita ve İbrahim arasında neler oldu?

Esra Erol'un damat ve gelin adayları Zuhal Topal'a transfer oldu. İbrahim'in ardından Luvrita da Zuhal Topal'ın programında.

RUS GÜZELİ ZUHAL KAPTI

Esra Erol ile Zuhal Topal arasındaki yarış sürüyor. Bu kez Zuhal Topal, Esra Erol'a gol attı. Esra Erol'un geçen sezon gözdesi olan damat adayı İbrahim'in ardından Rus güzeli Luvrita'yı da transfer etti.

Luvrita ile İbrahim geçen sezon ATV ekranlarındaki Esra Erol'un programında kavgalı gürültülü aşkları ile konuşulmuşlardı. İbrahim sezon başında Zuhal Topal'ın kanalına transfer olunca Luvrita boşta kalmıştı.

Zuhal Topal eski hikayeyi ısıtmak için Luvrita'yı da programına transfer etti. İbrahim programda eski aşkı Luvrita'yı görünce "Neden buraya geldin?'' diye sordu.

Zuhal Topal'ın keyfine diyecek yoktu. En güçlü rakibinin gelin adayı olan Luvrita'yı transfer etmiş olmanın mutluluğunu yaşayan Zuhal Topal'ın yüzünde güller açıyordu.

Luvrita cephesinden bugün şok eden gelişme yaşanıyor. Esra Erol'da bir kaç sezon boyunca evleneceği adamı arayan Luvrita yeni sezonda başka bir programda boy göstermişti. Luvrita Gardrop Savaşları isimli moda programında boy göstermişti ama reytinglere yenik düşen programdan sonra Esra ERol yerine Zuhal Topal'ı tercih edip bugün canlı yayında yerini aldı.

Gardırop Savaşları Yeni sezon başlamıştı ama ne yazık ki reytinglerde alt sıralarda yer alınca Luvrita da soluğu Esra Erol yerine Zuhal Topal'da aldı. Cüneyt isimli damat adayı ile büyk aşk yaşayan Luvrita neler yaşamıştı. Bi hatırlayalım

 

Cüneyt, Luvrita ile yaşadığı aşk çıkmazından dolayı biraz zayıfladı. Cüneyt ve Luvrita arasında aşkta, Cüneyt çok zor bir seçim yapmak zorunda kaldı. Cüneyt, mecburen Luvrita ile arasındaki ilişkiyi bitirmek istedi.

Yüksel Hanım Telefonla Bağlandı...

Çok düşündüğünü söyleyen Yüksel Hanım, bu işin olmayacağını söyledi. Yüksel Hanım bunları söylerken çok üzüldü. Yüksel Hanımın içi bu duruma evet diyemedi. Cüneyt ve Luvrita aşkı, büyük bir çıkmazda. Cüneyt Luvrita'yı, Luvrita ise Cüneyt'i seviyor. Yüksel Hanım ise bu işin olmayacağını belirtti. Cüneyt ise annesinin yanında olmak zorunda kaldı..

Beni Tanımıyorsunuz...

Luvrita, Yüksel Hanıma biraz kırgındı. Beni tanımadan neden böyle tepki gösteriyorsunuz diyen Luvrita, Yüksel Hanım ile konuşmadı. Beni kadın olarak anlamıyorsunuz diyen Luvrita, ben sizin kızınız olsam ne düşünürdünüz dedi.

Luvrita ve Cüneyt aşkı, sosyal medyadan da tartışıldı. Luvrita ve Cüneyt arasında yaşanan aşk, çıkmazdan kurtulamıyor? Yüksel Hanım, gelin olarak Luvrita'yı istemiyor. Luvrita, Cüneyt'in kendisine destek verdiğinden emin olmadığını söyledi. Belki beni anlarlar belki de anlayamazlar diyen Luvrita, Cüneyt'e aşık olduğu konusunda 

Kendi Ailemi ve Locayı Karşıma Aldım..

Ben Cüneyt için çok zorluk çektim diyen Luvrita, Cüneyt'in bunu hak etmediğini düşündüğünü söyledi. Luvrita, kendisinin oyuncak yerine koyulduğunu söyledi. Luvrita, yaşanan durumlardan dolayı çok kırgındı...

esra erol ibrahim ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü