Zuhal Topal Hanife'nin talibi yabancı çıkmadı İşte Hanife'nin sevgilisi Gökhan mı?

Zuhal Topal Hanife'nin talibi yabancı çıkmadı İşte Hanife'nin sevgilisi Gökhan mı?

Zuhal Topal'la evlendirme programında boy gösteren Hanife isimli gelin adayı kadrolu gelinler arasında yerini alan isim oldu. Bir çok talibi gelen ve reytinglerde iyi bir rolü olan Hanife aşık olmak istiyorum diye ağlarken bir den karşısına Gökhan Bey çıktı ama Gökhan Bey hiç de yabancı değildi ekranlara.

Zuhal Topal Hanife'nin talibi yabancı çıkmadı İşte Hanife'nin sevgilisi Gökhan mı?

Yeni sezonda evlendirme programları arasında süren rekabet oldukça kızıştı. Sevgi ve Birkan 'ın Esra ERol'la geçmesinin ardından Zahra ve Erkan'ın da Zuhal Topal'la geçmesiyle transferler birden artmaya başladı. Son olarak herkesi şok eden isimlerden bir tanesi Esra ERol'da bir gelin adayı ile büyük aşk yaşayan Gökhan genç gelin adayı Hanife 'ye talip olarak geldi.


Son olarak "Bana duygusu olmayan insan gelmesin. Aşık olayım, yemin ederim çadırda yaşayacağım. Başka bir şey istemiyorum. Kimsenin bir kuruşunu istemiyorum. Düğün dernek istemiyorum. Ben kimseye güvenemiyorum" diyerek gözyaşlarına boğulan Hanife, uzun süre sonra aradığı kriterlere uyan birini buldu.

İzmir'den gelen Gökhan Bey, "Dün yayındayken ağladığınız gördüm. 'Her şey üzerinize gelip sizi dayanamayacağınız noktaya getirdiğinde sakın vazgeçmeyin. Çünkü orası kaderinizn değişeceği noktadır' diye bir söz vardır. Uzun zamandır sizi takip ediyorum" ifadelerini kullandı.  

İzdivaç programının müzmin gelin adayı Hanife, 31 yaşındaki talibi Gökhan Bey ile yemeğe çıkmak istediğini belirtti. 

gökhan1

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
zeynep     0000-00-00 Hanife seni çooook seviyorum bence yeter artık umuta bir şans ver olurmu.
Aysel     0000-00-00 Yorumunuzu yazınız... Hanifenin Gökanla evlenib mutlu olmasını istiyirum. Bu kız çocuk kalblidir. İsterse Gökanla mutlu olur.
eda     0000-00-00 Yakısıyolar
asiye     0000-00-00 Hane yeter artik agladigin seni alay ywrine koydular kendini yipratiyorsun sedaya gec mehmet bie esraya gecince senin hakkinda nelwr konustu simdide buraya geldi yunuze bakiyor oyip sen sedayagec yeter aglattiklari bence umutta ora geciti mutlu gorunmuyor senin arkanda konustu sen digibi severken o senin arkandan konusuyor erkwk adam boyle konusmaz ayip yeter artk aglama sana nasil ulacagim isallah bir vikar kRdina
anonim     0000-00-00 hanife seni seviyoruz kimseye hemen aldanma seni Denizle çok yakıştırıyoruz birbirinize bidaha şans verin
ayse     0000-00-00 Isallah yalanci cikmaz hanife birden kapilip seviyoeum deme bak oda kanaldan gelmis bilmiyorum denemek icin gelrbilir elele gezmeyin nezaman nisantakildi ozaman gez denize bakzuhal hNim elindegeni yapitor senin agladigini gorduhalde senin kolundantutupniye gotirmedi ayip
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü