Zuhal Topal Hanife neden programda yok merak ediliyor

Zuhal Topal Hanife neden programda yok merak ediliyor

Star Tv ekranlarının sevilen evlendirme programı Zuhal Topal'la da şok gelişmeler yaşanıyor. Zuhal Topal Hanife neden programda yok izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. bomba gibi gelişmeler yaşanıyor Sevgi ve Çağrı Esra ERol'a katıldı Hanife'de ortalarda yok.

Zuhal Topal Hanife neden programda yok merak ediliyor

Evlendirme programında adından oldukça bahsettiren isim olan Hanife iki gündür ekranlarda yok. Çağrı'nın kuzeni ile bir yola çıktı ama bu durum olumsuz noktalandı. Şimdilerde ise locada olmayan Hanife merak konusu oldu. 


İzdivaç programının müzmin gelin adayı Hanife için gelen Yılmaz Bey, reddedilince "gözlerinden belli zaten" diyerek laf sokup stüdyodan ayrıldı.


İzdivaç programına eş aramak için katılan, ancak kendisi için gelenlerle görüştükten sonra hepsini geri gönderen Hanife; yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor.

DAMAT ADAYI LAF SOKUP GİTTİ

Son olarak kendisi için gelen Yılmaz Bey'le görüşen Hanife, talibine sorularını yönelttikten sonra paravanın açılmasını istedi. Paravan açıldıktan sonra Hanife "çok teşekkür ederim" diyerek talibini reddetti. Bu durumdan rahatsız olduğu gözlenen Yılmaz Bey, "Bakışlarından belli zaten. Ben de geçip gideyim o zaman" diyerek Hanife'ye laf sokup gitti.

 

EKRAN BAŞINDAKİLERİN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Daha önce modellik yaptığını belirten taliplerini bir bir geri gönderen Hanife'nin karşısına Yılmaz Bey'in çıkartılması ekran başındakilerin tepkisini çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
seda     0000-00-00 Gelsin çok severim
seda     0000-00-00 Gelsin çok severim
irem     0000-00-00 Zaten tam bir mal
Busra     0000-00-00 Hanife neden yok onu çok seviyorum geri gelsin
nurulah     0000-00-00 Yorumunuzu yazınız...yazik ya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü