Zuhal Topal Hanife canlı yayında sinir krizine girdiği görüntüler şok etti

Zuhal Topal Hanife canlı yayında sinir krizine girdiği görüntüler şok etti

Zuhal Topal'da adayını arayan gelin adayı Hanife canlı yayında sinir krizine girdi. Hanife kendine gelen gelin adayı Gökhan ile aralarında oluşan gerginlik sonrasında canlı yayında sinir krizine girdi.

Zuhal Topal Hanife canlı yayında sinir krizine girdiği görüntüler şok etti

Zuhal Topal'la da evlenmek için gelen gelin adayı Hanife canlı yayında sinir krizine girdi. Hanife Esra Erol'dan gelen talibi Gökhan ile bir ilişkiye başladı ama bu ilişki bugün şok eden bir karar ile noktalandı. Hanife bir anda canlı yayında sinir krizi geçirdi ve olan oldu. Canlı yayını bölen o anlar izleyenleri şok etti.

Daha önce büyük eleştirilerin hedefi olan Hanife son olarak Gökhan isimli damat adayı ile bir yola çıktı. Gökhan aslında bir çok kişinin tanıdığı isim çünkü ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunduğu evlilik programında yer alan ardından da Zuhal Topal'a katılan damat adayı.

Dün Hanife Gökhan'ın ailesinin elini öpmeye gitti ama ne yazık ki sonuç iyi olmadı. Gökhan 'ın sözleri üzerine ağlamaya başlayan Hanife bir anda sinir krizi geçirdi.

zuhal topal hanife gökhan ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nur     0000-00-00 Yorumunuzu yazınız...hanifeyi cok seviyorum o me soyluyorsa doggrudur
asiye     0000-00-00 Mehmedin arasini hanifemi bozdu hanife demis mehmetseda iyibir kiz demis birzenedir locada otuyprlarolcak olsayfi o zaman olurdu gokhan hic birisiyle tanima yoluna gimedimi mi kiz olsun oglan olsun e tanima yoluyla goruzuyorlar zuhal hanin tani bakalim demeseydi seninle caya cikmazdi aman kizim kendine dikkat et kimseye bulasma iyilik ederken kotuluk buluyorsun insan oglu bu
asiye     0000-00-00 Yahanifeyi cok eleztiriyorsunuz tanima yoluna girdiniz olmadiysa korusoz soylemek zorunda degilsiniz hanife ayril ordan evegit senkendine bir iskur ondansonraevlen sevgiyebakin yaaaaaabirkanla evlilik yoluna girdi gitti cagriyla evlendi birde kina gecesi yaptilar bir hanifemi kotu ondanbaska kimse birsey yapmiyormu yaaaaaglama kizim aglaseninde birgun yuzun guler belkide esraerolyolladi onu
Prema     2016-10-07 Senin hayat hikayeni ilk günden dinlemek isteyen erkek kim, anlatmasaydin. Seyirciler zaten anlamadi. Daha dün Mehmet'in ayrilmasina sebep olup, kiza gülen sendin, Allah cezani cabuk verdi.
asiye     0000-00-00 Aglsma kizim kimseyede inanma ciddi oluncaya kadar elini tutma sen eve git biraz dinlen annesinin evine neden gittin iscitdiye binmeyince git me sana belki esradan masuz gonderdiler cagri neden kina gecesine cagirmadi sen biraz ara ver isini kur oyle cik bak ne talipler gelir sana aglama yeter artik millet ickatitci olmus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü