Zuhal Topal Erkan ve Zahra'dan şok eden açıklama

Zuhal Topal Erkan ve Zahra'dan şok eden açıklama

Zuhal Topal 'la isimli evlendirme programında şok eden gelişmeler yaşanıyor. Esra Erol'la dan transfer olan Erkan Cuma günü nişanlanmıştı ama bugün yine öfke ile canlı yayında şok açıklamalarda bulundu.

Zuhal Topal Erkan ve Zahra'dan şok eden açıklama

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la da evlendirme programından Star Tv ekranlarında Zuhal Topal'la'ya transfer olan Erkan ekranlardan şok açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyada kendisine gelen tepkilere canlı yayında ağır sözler söyledi. Erkan elinde belgeler olduğunu söyleyerek zamanı gelince açıkamalarda bulunacağını açıkladı. Erkan doğru yer olduğu için buraya geldiğini söyleyen damat adayı sadece evlenmek istediğini söyledi. Zuhal Topal ise istersen o belgeler ile birlikte suç duyurusunda bulunabiliriz avukatlarımız var yardımcı oluruz diyerek Erkan'ı sakinlştirmeye çalıştı. 

Erkan ve Zahra nankör olmadıklarını bizim açımızdan görenler  neden karşı tarafı suçlamıyor diyerek sözlerine son noktayı koydu. 

 

elazigyeniufuk.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Güler     0000-00-00 Erkanin söyledigi gibi suc diger tarafta olsa bile, Kanal degistirmeye bilirdi. Eger söyledigi gibi bile olsa bu Saaten sonra herhangi bi kanalda boy göstermelerinie gerek yok. Eminseler gidip evlensinler neden hala reklam pesindeler konu para degilse.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü