Reklamı Geç

Zuhal Topal Demir'in eski sevgilisi kim? Yağmur ve Demir arasında neler oluyor

Zuhal Topal Demir Esra Erol'la da isimli evlendirme programından Star Tv ekranlarına geçiş yaptı. Daha önce de şok eden bir çok isim programlar arasında transfer oluyor. Yine Esra ERol'dan Yağmur isimli gelin adayı Demir'e talip oldu.

Zuhal Topal Demir'in eski sevgilisi kim? Yağmur ve Demir arasında neler oluyorZuhal Topal Demir ve Yağmur arasında bi aşk mı yaşanacak merak ile beklenirken Demir'in Esra Erol'dan Zuhal Topal'a geçmesi herkesi şok etti. Demir Bey 54 Yaşında daha önce evlenmiş solistlik yapıyor İstanbul’da ikamet ediyor

Demir Bey Sosyal Medya Hesapları Twitter İnstagram veya Facebook hesapları özel hayatın gizliliği gereği ve evlilik programın formatı gereği paylaşılmıyor değerli ziyaretçilerimiz arama motorlarını kullanarak bu yönde bazı verilere ulaşabilir. 

esra erol demir ile ilgili görsel sonucu

Zuhal Topal'ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol'da programından Demir'e talip oldu. Demir'i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songl, kalp atışlarını durduramadığım için Demir'e talip olarak geldim dedi.

 Gelin Adayı Songül Esra Erol'da Programında Demir'e Talip Olarak Geldi
   

Demir, paravan açırsın söz çaya ve yemeğe gideceğim dedi. Songül ve Demir birlikte çaya ve yemeğe gitme kararı aldılar. Songül ise Demir'in kendisini anlatmasını istedi. Demir 54 yaşında bir müzisyen. Demir'in bir oğlu ve bir kızı var. Demir'in oğlu Ankara'da annesi ile birlikte yaşıyor. Demir ise İstanbul'da yaşıyor ve sahne işleri ile uğraşıyor. Demir'in kızı Antalya'da yaşıyor. Demir, artık evlenmem gerekiyor dedi.

Songül, mutlu ve huzurlu bir yaşam kurmak istiyorum dedi. Demir, sahne olan ve ekstralara giden birisi olduğu için Songül onu yine de kıskanmayacağını söyledi. Songül, İzmir'de oturuyor. Bundan sonra İstanbul'da oturmak istediğini söyleyen Songül, müzik işleri ile uğraştığımdan artık İstanbul'da olmak istiyorum dedi.

Stüdyoda Songül'e şarkı söylemesi yönünde istekler geldi. Songül, en çok Hadise ve Demet Akalın'ı sevdiğini söyledi. Bu arada stüdyoda Demir'i Songül ile çok yakıştırdılar. İkisinin de şarkıcı kimliği olduğu için, Demir ve Songül'ün evlenmesini istediler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barış Arduç Deren Talu reklam arkadaşı oldu
Barış Arduç Deren Talu reklam arkadaşı oldu
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu