Zuhal Topal Bayhan ve Hanife çifti ayrılıyor mu ?

Zuhal Topal Bayhan ve Hanife çifti ayrılıyor mu ?

Çalkantılı bir ilişki yaşayan Bayhan ve Hanife çiftinde her gün bir olay çıkıyor. Bayhan'ın açık yorumlarına karşılık Hanife'nin dik tavırlarına rağmen Bayhan" Hanife ile zaman geçirmekten hoşlanıyorum" tartışmalara diyerek noktayı koyu.

Zuhal Topal Bayhan ve Hanife çifti ayrılıyor mu ?

Zuhal Topal'ın en sansasyonel çifti Bayhan ve Hanife için artık tüm izleyiciler sonuç bekliyor. Hanife'nin artık karar verememesinden dolayı ayrılık dedikoduları hem locada hemde izleyiciler taradından konuşulmaya başladı.Fakat Bayhan'ın ağır başlı tavrı ilişkiyi ayakta tutmaya ve evlilik yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Peki Bayhan Gürhan Kim dir ?

15 Mart 1980 yılında dünyaya gelen Bayhan aslen Adanalıdır. 4 yaşında annesini kaybeden Bayhan 13 yaşında da ablasını kaybetmiştir. 

17 yaşında Adana'da markette hırsızlık yaptığı için gözlaltına alınmıştır. Adana ve Almanya'da bir çok hırsızlık olayına karışmış olan Bayhan Gürhan 1998 yılında Babaannesinden para çaldığını iddaa ettiği Amcasının oğlunu bıçaklayarak öldürmüş ve 2 yıl hapis yatmıştır. 

2004 yılında KanalD'de yayınlanan Popstar yarışmasına katılan Bayhan Gürhan bu program ile ünlenmiştir. Yarışmadan sonra "Vurdumduymaz" albümünü çıkarmış ve çok satanlar listesine adını yazdırmıştır

Uzun süre ortalarda gözükmeyen Bayhan Star TV ekranlarında yayınlanan ve Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılmıştır. 

Yapılan gizlilik anlaşması ile işini sağlama almaya çalışan yapım şirketinin, Bayhan'a haftalık 10 bin lira verdiği öne sürülmüştür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Leyla     0000-00-00 Hanife seni seviyoruz azerbaycand ân
Leyla     0000-00-00 Hanife seni seviyoruz azerbaycand ân
Leyla     0000-00-00 Hanife seni seviyoruz azerbaycandân
Leyla     0000-00-00 Hanife seni seviyoruz azerbaycandân
emine     0000-00-00 Yorumunuzu yazınız...çok yakişıyorsunuz umarim hakinizda hayirlisi olsun abicim ve ablacim
Yasemin     0000-00-00 Bayhan popüler olucam diye Hanife'yi kullanıyor...red cevabı alınca locaya oturamayacağından bir öyle bir böyle....Allah akıl fikir versin....Muhammet haklı.... kendini beğenmiş,insana tepeden bakan,kızı ezen,sanat camiasında bi baltaya sap olamamış bir tip Bayhan....Hanife ye yazıkkkkk....kızım uyanma vakti....Hanife çok doğru söylüyorsun,eleştiri kabul etmiyor,ne istediğini bilmiyor,sıkışınca alttan alıyor....dişini sık kızım, bi film vs.teklifi alınca gerçek yüzü ortaya çıkar.zuhala yazık....
nazli     2016-11-08 aslinda yapa bilirsin bayhan iyi biri
hanifecigim sen bahhanla yapamassin onun gecmisi iyi degil ba kactane sabikasivar     0000-00-00 Hanifecigim sen bahhanla yapamassingecmisi iyi degil sen temiz ailesinin kizisin hen yasi buyuk birak yeter adanalilar gormuyonmu birak .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü