Zuhal Topal Baha ve Naz ayrılıyor mu ? 1 Kasım 2016

Zuhal Topal Baha ve Naz ayrılıyor mu ? 1 Kasım 2016

Evlenmeleri beklenen Baha ve Naz çifti canlı yayında büyük gerginlik yaşadı.Hafta sou tatierni Kapadokya'da geçiren, tatil detayları konuşulmas beklenirken çiftin arasında büyük tartuşma yaşandı.

Zuhal Topal Baha ve Naz ayrılıyor mu ? 1 Kasım 2016

Zuha Topal'ın meşhur konuklarından Baha ve Naz çifti Baha'nın evlilik teklifi beklenirken çift ayrılık şamasına geldi. Baha'nın gerginleştiği bağırdığı anlarda büyük olay yaşandı.Baha Naz'ın arkadaşına giderken haber vermemesi ve Instagramdan paylaşım yapması üzerine Baha "Sorumsuzluk" olarak niteledi ve taliplerini aradığını belirtti.

Zuhal Topal'ın kariyeri

Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanınmıştır. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır ve Zuhal Topal'a evlilik programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal'la İzdivaç'tır. Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır ancak Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programıyla Geniş Aile' yi bir arada yürütemediği gerekçesiyle bu diziden ayrılma kararı alsa da 71. bölümde diziye bir bölümlük katkıda bulunmuştur. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen "Lina" koymuştur. 2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü