Yükünden yenilmiş gibi o sahneden o sahneye

Yükünden yenilmiş gibi o sahneden o sahneye

Reza Zarrab ile olaylı evliliğinin ardından boşanma kararı alan güzel sanatçı Ebru Gündeş geçtiğimiz günlerde ilk sahnesini yapmış ve önce siyah bir elbise ile ardından beyaz bir elbise ile çıkarak iyi olduğu sinyalini vermişti. Güzel sanatçı yine aynı mekanda ikinci sahnesine çıktı ve bu kez kendisine Reza Zarrab soruldu.

Yükünden yenilmiş gibi o sahneden o sahneye

Güzelliği ve sesiyle izleyen herkesi kendine hayran bırakan Ebru Gündeş Günay Restoran'da bir kez daha sahne aldı.  Gündeş gazetecilerin sorduğu Reza Zarrab sorusunu gülümseyerek geçiştirdi. 

6 yıllık eşi Reza Zarrab’dan boşanma kararı aldıktan sonra ilk kez geçen hafta Şişli’deki Günay Restoran’da sahneye çıkan Ebru Gündeş, mekândaki ikinci konserini önceki akşam verdi.

Şarkıcı, ilk iki şarkıdan sonra misafirlerini selamlayarak “Geçen hafta çok eğlenmiştim. Bu akşam da burada eğleneceğim” dedi.

Konser sonrası mekânı arka kapıdan terk eden Gündeş, Reza Zarrab ve boşanma kararı hakkındaki soruları gülümseyerek yanıtsız bıraktı, muhabirlere iyi akşamlar dileyip aracına binerek uzaklaştı.

Ebru'yu sahnede izlemenin bedeli!

EBRU GÜNDEŞ 'İ İZLEMENİN BEDELİ

Gündeş'in hayranları sanatçıyı dinlemek için ön masalar için kişi başına 2 bin, arka masa içinse 500 lirayı gözden çıkarmak zorunda kaldı.
 
BOĞAZ'DAKi YALISINA GiTTi
 
Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'la boşanma arifesinde olan Gündeş, konser bitiminde “Evi terk etti, otelde yaşıyor” dedikodularını yalanlarcasına Boğaz'daki yalısına geçti.

ACUN'DA ORADAYDI

Ilıcalı “Ebru nerede biz oradayız. Ebru’yla ayrılığımız kısa sürecek. Gelecekte tekrar buluşacağız” dedi. Mekanın arka kapısından çıkan, korumaların eşlik ettiği Gündeş, soluğu Kanlıca’daki yalısında aldı.

Ebru nerede biz oradayız

BOŞANMA SÜRECİ

Türkiye, magazin basınına bomba gibi düşen son dakika haberini konuşuyor. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 11 Şubat 2010'da aile arasında kıyılan nikahla evlendiği Rıza Sarraf'dan iddiaya göre uzun süredir boşanmak istiyordu, ancak eşinin karşı çıkması üzerine bu kararını hep erteledi. Çiftin avukatları Şeyda Yıldırım'ın da martta yalanladığı boşanma iddiası dün taraflarca doğruladı.

EBRU'DAN BOŞANMA KARARIYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA

ABD'de tutuklu bulunan Rıza Zarrab'ın avukatı Volga Gökçe'nin Hürriyet'e aktardığı bilgiye göre, boşanma isteğini ilk olarak 13 Haziran'da Sarraf'a ileten Gündeş, avukatlarından süreci hızlandırmalarını istedi. Gündeş, önceki gün de boşanma vekaletnamesini Sarraf'a iletti. Ebru Gündeş de, gece Hürriyet'e boşanmayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Rıza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur."

SARRAF'DAN SİTEMLİ SÖZLER

Sarraf'ın boşanmayla ilgili imzalı açıklaması şöyle: "13 Haziran 2016 tarihinde Ebru Gündeş avukatı aracılığıyla tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığıyla üzerimde baskı uygulamış ve son olarak da 23 Eylül 2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyuna bildiririm."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü