Yılın aşk bombası patladı

Yılın aşk bombası patladı

No:309 dizisi ile ekrana gelen Demet Özdemir'in Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşadığı iddiası herkesi şaşırttı. Çilek Kokusu dizisinde tanıştığı Yusuf Çim ile aşk yaşayan Demet Özdemir'in Oğuzhan Özyakup ile 1 aydır aşk yaşadığı gündeme geldi.

Yılın aşk bombası patladı

Güzel oyuncu Demet Özdemir hakkında gündeme gelen bir iddia herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz yıldan bu yana Yusuf Çim ile aşk yaşayan Demet Özdemir'in sevgilisinden ayrılması gündeme gelmişti. No:309 dizisinin başrolünde oynayan Demet Özdemir'in Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşadığı iddia edildi. 

'Bir de Bizden Dinleyin' programının yorumcusu Esra Sönmezer, Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup'un 1 aydır gözlerden uzak aşk yaşadığını gündeme getirdi. Sönmezer yaptığı programda Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup ile nasıl tanıştığını anlattı. Sönmezer'in anlatımına göre bir mekanda Oğuzhan Özyakup ile karşılaşan Demet Özdemir ünlü futbolcuya yüz vermemiş. 
 

Esra Sönmezer, “Beşiktaş’ın yakışıklı futbolcusu son dönemlerin gözde başrol oyuncusu güzeller güzeli Demet Özdemir’e gönlünü kaptırmış. Bir mekanda tanışmışlar. Fakat Demet Özdemir, Oğuzhan Özyakup’a yüz vermemiş. Başta Oğuzhan’ı kabul etmeyen Demet, daha sonra yapılan jestler karşısında ilgisiz kalamamış" ifadelerini kullandı.

Flaş bir iddiada bulunan Sönmezer, "Yaklaşık bir aydır birlikte olan Demet-Oğuzhan ikilisi, büyük aşk yaşıyorlar" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü