Yılın aşk bombası patladı

Yılın aşk bombası patladı

Magazin dünyası Batuhan Begimgil ile Başak Daşman aşkını konuşuyor. Polis çevirmesi sırasında Batuhan Begimgil ile Başak Daşman gazetecilere yakalandı. Flaşların patlaması ile büyük şok yaşayan ikili olayı bozuntuya vermemeye çalıştı.

Yılın aşk bombası patladı

Polis çevirmesi sırasında gazetecileri görünce panikleyen Başak Daşman ile Batuhan Begimgil, flaşların patlamasıyla şoke oldu.

Etiler'de polis memurunun iki kere yaptığı rutin Alkol kontrolünün ardından Begimgil, "Heyecanladım" dedi. Başak Daşman'ın, elindeki çiçekleri bir an bile bırakmaması dikkati çekti.
 

BATUHAN BEGİMGİL KİMDİR?


20 Eylül 1991 İstanbul doğumlu olan Batuhan Begimgil, bir evin tek çocuğudur. Babası mühendis olan Batuhan Begimgil eğitimini babası gibi mühendislik üzerine tamamlamıştır. İnşaat mühendisliği mezunu olan Batuhan Begimgil'in özel tiyatro eğitimi de bulunmaktadır.

Oyunculuk hevesi çocukluk zamanlarında başlayan Batuhan Begimgil, yaz aylarında animasyon gösterilerine katılıp, aynı zamanda da çocuk tiyatrolarında rol almıştır. Ardından tiyatro üzerine eğitim alan Batuhan Begimgil, profesyonel olarak ilk oyunculuğunu Elde Var Hayat isimli dizide sergilemiştir.

Batuhan Begimgil'in en fazla öne çıktığı proje ise, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü gibi isimlerle birlikte rol aldığı Medcezir isimli dizi olmuştur. Batuhan Begimgil Medcezir dizisinde Burak karakteri ile ekranlara gelmiştir.
Genç oyuncu Batuhan Begimgil yeni sezonda ise Fox TV'de ekranlara gelecek Rüzgarın Kalbi isimli dizide Kutay karakterini canlandıracaktır.
Yer Aldığı Projeler

-2016 - Rüzgarın Kalbi
-2013-Medcezir
-Elde Var Hayat

BAŞAK DAŞMAN KİMDİR?


10 Nisan 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümlerinde okudu. Okul yıllarında animasyon gösterilerine çıkardı. Avrupa Yakası ve Çemberimde Gül Oya Dizileriyle tanınmaya başladı. Oyuncu Sinan Albayrak ile bir yıl süren evliliği olmuştur. Fiziksel özellikleriyse şöyle; boyu 165 cm, kilosu 52, göz rengi ise yeşildir. Güzel oyuncu bir çok sinema filminde ve dizide oyunculuk yapmıştır.

Başak Daşman’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler


-Sırtımdan Vuruldum
-Kıvılcım
-Üzgünüm Leyla
-Şaşı Felek Çıkmazı
-Benimle Evlenir misin
-Yılan Hikayesi
-Bana Şans Dile
-Asmalı Konak
-Avrupa Yakası
-Çemberimde Gül Oya
-Ahu Dudu 
-Yanık Koza
-Pertev Bey’in Üç Kızı
-Doktorlar
-Parmaklıklar Ardında
-Derdest
-İş Arıyoruz
-Bahar Dalları
-Son İstasyon
-Gün Akşam Oldu
-Son
-İntikam
-Oflu Hocanın Şifresi
-Kara Ekmek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü