Vatanım Sensin bu akşam neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman

Vatanım Sensin bu akşam neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisi her hafta perşembe günü büyük bir ilgi ile izleniyor.Her bölümü büyük ilgi gören dizinin bu hafta yeni bölümünün yayınlanmayacağı açıklandı.Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmayacağı ise açıklandı.

Vatanım Sensin bu akşam neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman

Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak olan dizinin hayranları yeni bölümü merakla bekliyor. Gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek olan Vatanım Sensin'den ilk ayrıntılar 17. bölüm fragmanında.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMÜ NEDEN YAYINLANMIYOR?

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Vatanım Sensin dizisi ekrana bir hafta ara verdi. Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Onur Saylak’ın başrollerde olduğu Vatanım Sensin’in 17. ve yeni bölümü 23 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelmeyecek.

Dizinin yapımcı firması tarafından yapılan açıklamaya göre, Vatanım Sensin dizisi çekimleri yetişmediği için bu hafta yayınlanmayacak. Vatanım Sensin 23 Şubat tarihinde yetişmediği için ekranlara gelmeyecek.

Vatanım Sensin dizisi 17. yeni bölümüyle 2 Mart Perşembe akşamı Kanal D’de olacak.

VATANIM SENSİN 17. BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Vatanım Sensin'de geçtiğimiz hafta Yunan Başbakan yardımcısı, devasa Türk Bayrağı ile karşılaştıktan sonra Cevdet’in zindana kapatılmasını emreder. Başbakan Venizelos’un kararıyla yeniden sürgün edilecek Cevdet, esir kampına gönderilecektir. Vasili’nin de görevden alınması, Cevdet’in hayatını tehlikeye sokar.

Cevdet’in zindana kapatılması, Anadolu direnişinin İzmir’e ulaşması adına olumsuz bir hamle olur. Yüzbaşı Yakup, Yunan askeri kılığında Cevdet’e Mustafa Kemal Paşa’nın Erzurum Kongresi konuşmalarını getirir. Cevdet’i bir an önce çıkarmak için birlikte hareket ederler.

Erzurum Kongresi, İzmir’de geniş yankı bulur. Yunan konağındaki baloya damgasını vuran kararlar, savaşın şeklini değiştirmeye neden olacaktır. İzmir’in de milli mücadeleye katılması için önemli bir adım atılır.

Türk Bayrağı’nın yere düşmesini engellemek için kendisini feda eden Haydar’ın cenazesi büyük bir kalabalıkla kaldırılır. Dikilen devasa Türk Bayrağı yeniden ellerde dalgalanarak, halk bir araya toplanır.

Cevdet'in tutuklanması, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözü tutmaya karar veriyor! Cevdet, ölümden beter olan sürgün yıllarına geri dönmek istememektedir ancak tutuklanması elini kolunu bağlar. Cevdet'in durumu, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözden geri dönmeyeceğini herkese açıklar.

Cevdet'in sonu ise Tevfik'in bayramı olur. Hücredeki kan kardeşini son kez göreceğini düşünen Tevfik, onun canını yakmaktan büyük haz alır. Bu sürede Cevdet, sadece kaçmasının da bir çözüm olmayacağını anlamıştır. Aynı zamanda görevine geri gelmek zorundadır; ancak bu neredeyse imkansız gibi gözükmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü