Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı!

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı!

Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye'nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu - Yönetmen Vasfi Arşan Çelik Türkiye'yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör'e sahip çıktı.

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı!

Son olarak Aşk Laftan Anlamaz'a katılacağını idda edilen ünlü oyuncu bu iddaları yalanlamıştı. Yine Son olarak Top Model Miranda Kerr ile çektiği reklam filmiyle gündede olan Ünlü Oyuncu - Yönetmen
Vasfi Arşan Çelik, İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model Ecem Uzgör, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturan  Ecem Uzgör'e yapılan acımasız eleştirilere sert tepki gösterdi.


Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan sosyal medya hesabından Ecem Uzgör için '' Bu kadarda olmaz, Bu kadar acımasız olmayın, Her şeyden önce ülkemizi temsil etmiş - ediyor.. Neden bu tarafından düşünmüyorsunuz. Müslümanız, Müslümansınız Allah (c.c) yarattığı her kul güzeldir. Ecem Uzgör'ü kötülemek şevkini kırmak için malesef klavye delikanlıları iş başında yapmayın.. Yazıktır Günahtır ''
 
Bu sözlerle Ecem Uzgör sahip çıkan ünlü oyuncu  Vasfi Arşan Çelik gelen tepkiler karşısında, Ne söylerseniz  söyleyin bu benim düşünce ve görüşlerim diyerek söylediklerin arkasında durdu.

Vasfi Arşan Çelik ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü