Umut ve Mehmet neden programda yok açıklamalar şok etti!

Umut ve Mehmet neden programda yok açıklamalar şok etti!

Umut ve Mehmet ikilisi ekranlarda yok. Pamuk ve Bahar gözyşaları içinde ekranlara çıktılar. Yanlarında Mehmet ve Umut'un olmaları hakkında yapacakları açıklamayı yapan kızlar şok etti.

Umut ve Mehmet neden programda yok açıklamalar şok etti!

Bahar dün yaşananlardan dolayı Mehmet'in gelmemesini onaylarken yaptığı açıklamaya dayanamayan Esra Erol'Kavgalar burada sizlerin arasında oluyor. Benden taraf olmamış bekliyorsunuz çok beklersiniz. Buradaki zararı en çok siz göreceksiniz dedim bir taraf olacaksam her zaman kadınların tarafında oldum olmaya devam edeceğim. CAnlı yayında kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Malesef konu ilişkiler olduğu zaman hepimizin şirasesi kayıyor. Söz konusu sevdiğimiz insalar olunca anlık sinir ile kontrol edemiyorlar kendilerini.' açıklama yaptı.

Konular farklı noktaya gelince Pınar Hanım hemen açıklama yapmak için eline mikrofonu aldı ve işin aslını anlattı. 

Yapımda çalışan bir bayan Mehmet'in yaptığı hatayı söyledi. Mehmet Instagram hesabında hesabının ATV Esra Erol ekibinin çaldığnı söylemesi şok etkisi yarattı. Ekip olarak üzüldüklerini dile getiren Pınar Hanım en azından özür dilemeleri için buralarda olmaları gerekiyor diyerek konuya açıklık getirdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü