Uğur Pektaş Umre'ye gitti

Uğur Pektaş Umre'ye gitti

Arka Sokaklar dizisinin Murat komseri Uğur Pektaş Umreye gitti. Sarık ve cübbe giyen Pektaş sosyal medya hesabından "Nasılda pusuya yatmış avlarını izliyor sessizce...dünyanın merkezinde,kendi merkezinizde.sanmayasınızki sadece melekler ve Allahın dostları karşılayacak sizleri..!" paylaşımını yaptı.

Uğur Pektaş Umre'ye gitti

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş Umre ziyaretine gitti. 

Pektaş Umre ziyareti için gittiği kutsal topraklarda çektiği bu fotoğrafı "Nasılda pusuya yatmış avlarını izliyor sessizce...dünyanın merkezinde,kendi merkezinizde.sanmayasınızki sadece melekler ve Allahın dostları karşılayacak sizleri..! sizi sizden çalmak için yanınızdakiyle aranızı açmak için şeytanlaşmış insanlar vardır, aralarda dolaşırlar ve bilirler sizin en zayıf noktalarınızı çünkü avlarını sessizce izleyen emri verir...sizinde iki yolunuz olacak ya o zayıf yerinizi güçlendirmek yada yoldan çıkmak, seçim sizin...kolay gelsin...dikkatli olun!!! (saat kulesinin üstüne bakın...gözlerinizi hafif kısarak resmide biraz büyütüp, iyi bakın orda bişey göreceksiniz)" notuyla Instagram hesabından paylaştı. 

Medine'de Uğur Pektaş ile karşılaşan Instagram fenomeni Fatih Koyuncu da beraber çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.Sarık sarıp cübbe giyen ünlü oyuncunun, gözlerine Arap sürmesi çektiği görüldü.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.
2005 yılında Kanal D'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğuSurvivor Türkiyeyarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.
Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde iseZafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.
Uğur Pektaş'ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.
Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.
Filmleri ve dizileri :
2005 - Düşler ve Gerçekler
2006 - Kuşdili
2006 – 2014 - Arka Sokaklar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü