TV8 Rising Star'ın şampiyonu belli oldu Ozancan Demir yolcuya bağladı

TV8 Rising Star'ın şampiyonu belli oldu Ozancan Demir yolcuya bağladı

TV8 kanalının sevilen proramı Rising Star'ın şampiyonu belli oldu.Ozancan Demir, Temmuz'da başlayan Rising Star 2. sezonunda şampiyonluğuna ulaştı.İşte Rising Star şampiyonu Ozancan Demir'in final performansı ve birinciliği getiren performans..

TV8 Rising Star'ın şampiyonu belli oldu Ozancan Demir yolcuya bağladı

Rising Star şampiyonu Ozancan Demir oldu. TV8 ekranlarında gösterilen Rising Star yarışmasının 2. sezonu dün akşam özel gösterileri ile ekrana geldi. Jüri koltuğunda Mustafa Sandal, Emina Sandal, İremDerici ve Yılmaz Morgül yer aldığı Rising Star 2. sezonu Temmuz ayında başladı ve dün akşam yapılan final karşılaşmaları ile şampiyonu belli oldu. Ozancan Demir, finalde Mustafa Demir&Harun Yoldaş ikilisine karşı %83 performansı ile yarışmanın şampiyonu oldu. İşte Rising Star şampiyonu Ozancan Demir’in performansı…

OZANCAN DEMİR, NASIL RISING STAR ŞAMPİYONU OLDU?

Yaz aylarında TV8 ekranında başlayan Rising Star 2. sezonunda Ozancan Demir, 11 Temmuz’da jüri ve seyirci karşısına çıktı. Ozancan Demir “Sıkı Tut” performansı ile ilk turu %91 oyla geçti. Rising Star şampiyonunun bir üst turda rakibi İbrahim Sarıca oldu. Ozancan Demir, bu turda rakibini %88’e %53 oyla geçmeyi başardı. Rising Star jürisi ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Ozancan Demir’i bu performansı ile yarışmada finali göreceğine inandığını açıkladı ve teşekkür etti.
Rising Star çeyrek final eşleşmelerinde Ozancan Demir’in karşısında Elif Pınar – Müslim Doğan çifti vardı. Ozancan Demir, bu turda ise performansı ile %82 oy almayı başardı. Rakipleri ise %65’de kaldılar. Ozancan Demir, böylece adını Rising Star yarı finaline yazdırdı. Yarı finalde ise Ozancan Demir ile Semih Duran eşleşmesi vardı. Ozancan, yarı finali %75’lik performansı geçti.


RISING STAR FİNALİSTLERİ

Rising Star ikinci sezonunda rakiplerini tek tek eleyerek finale adını yazdırmayı başaran yarışmacılar şunlar oldu; Serra Kömür, Ercan Özalp, Gizem Şensoy, Begüm Bal, Ahmet Cemil Aynacı, Öner Bodur, Yiğit Okan Demirel, Farzad Samiei, Veli Bağı, Mustafa Demir & Harun Yoldaş, Ozancan Demir ve Gizem Sancaklı.
Rising Star şampiyonu Ozancan Demir, finalde ilk performansında “Yine Bir Hal Oldu” şarkısı ile %79 oy aldı. Şampiyon, 2. performansında “Yolcu” performansı ile %72 oy aldı. 3. performansında ise “Gülüm” dedi ve %79 oya ulaştı. Ozancan Demir’i Rising Star şampiyonu yapan performansı ise Neşet Ertaş ustanın “Dane Dane Benleri Var” türküsü ile oldu ve %83 oy aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü