Tuvana Türkay kimdir merak ediliyor! Alper Potuk ile aşk dedikodusu

Tuvana Türkay kimdir merak ediliyor! Alper Potuk ile aşk dedikodusu

Tuvana Türkay pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile oyuncu Tuvana Türkay'ın aşk yaşadığı dedikoduları gündeme geldi. Manchester United Fenerbahçe maçına giden Tuvana Türkay'ın Alper Potuk ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Aşk yaşadıkları iddia edilen Tuvana Türkay ve Alper Potuk'tan henüz bir açıklama gelmedi.

Tuvana Türkay kimdir merak ediliyor! Alper Potuk ile aşk dedikodusu

Yer Gök Aşk dizisi ile ünlenen oyuncu Tuvana Türkay'ın Fenerbahçeli Alper Potuk ile aşk yaşadığı iddiası herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde Rafet El Roman ile aşk yaşadığı gündeme gelen Tuvan Türkay'ın Fenerbahçe Manchester United maçına gitmesi aşk söylentilerini doğrular nitelikteydi. 

Tuvana Türkay, kalbini Fenerbahçeli Alper Potuk'a kaptırdı. Ünlü oyuncu, önceki akşam oynanan Fenerbahçe-Manchester United maçını da tribünde, 7 numaralı Alper yazan formasıyla izledi.
1,5 yıl birlikte olduğu Galatasaraylı Sercan Yıldırım'dan 2013'te ayrılan Tuvana Türkay, yeni aşkı yine yeşil sahalarda buldu. Türkay'ın bir süredir Fenerbahçe'nin genç yıldızı Alper Potuk'la beraber olduğu ortaya çıktı. Türkay, önceki akşam Fenerbahçe-Manchester United maçını da Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda izledi.
turkayic
Maça Alper Potuk'un 7 numaralı formasıyla gelen oyuncu, bu hareketiyle beraberliğini herkese ilan etti. Alper Potuk, önceki akşam oynanan Fenerbahçe – Manchester United maçında sahadaydı.

TUVANA TÜRKAY KİMDİR? 

 

Tuvana Türkay, 3 Ekim 1990 tarihinde İstanbul Üsküdar'da doğmuştur. Babası Bulgaristan göçmeni annesi ise Rizelidir. İstanbul Güneş Kolejinden mezun olduktan sonra Beykent üniversitesi Radyo tv sinema bölümünde okumaya başladı. 9 yaşında reklam filmlerinde oynamaya başladı. Tuvana Türkay, Kent Şeker, Türk Telekom, Only Ped, Akbank, Ayyıldız GSM, Kek Reklamı, Coca Cola gibi birçok reklam filminde oynadı. “Akademi Neo”dan oyunculuk dersleri aldı. Bunun haricinde bir sene 1 sene şan ve diksiyon dersleri aldı.
İLGİLİ HABERTuvana Türkay ve Alper Potuk aşk yaşıyor
Tuvana Türkay ve Alper Potuk aşk yaşıyor

Tuvana Türkay,  2012- 2013 yılları arasında milli futbolcu Sercan Yıldırım ile birlikte oldu.
2014 yılında “Kara Para Aşk” adlı dizide Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Aytaç Arman, Nebahat Çehre ile birlikte oynayan Tuvana Türkay, 27 Mart 2015 tarihinde vizyona girecek olan “Güvercin Uçuverdi” adlı sinema filminde Atalay Demirci baş rolde oynadı.
Filmleri ve Dizileri :
2015 – Güvercin Uçuverdi (Sinema filmi)
2014 – Kara Para Aşk (TV Dizisi)
2013 – Eksik Sayfalar (Sinema Filmi)
2012 – Esir Sultan
2010 – 2012 – Yer Gök Aşk (Bade Palalı) (TV Dizisi)
2010 – Nakş-ı Dil Sultan (Nakş-ı Dil Sultan) (TV Dizisi)
2009 – Ayrılık (2) (Kevok)(TV Dizisi)
2007 – Cumhur Cemaat )(TV Dizisi)

tuvana türkay tuvana türkay kimdir tuvana türkay alper potuk tuvana türkay sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü