Tutmazsa Türkiye'yi terk ederim!

Tutmazsa Türkiye'yi terk ederim!

Son klibi ile izlenme rekoru kıran Demet Akalın yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Demet Akalın eşi Okan Kurt, Sinan Akçıl ve Fettah Can geçtiğimiz akşam bir araya geldi. Şarkıcı Demet Akalın, Hülya Avşar için bir single hazırlayacağını söyledi. "Onu yeniden yaratacağım" sözleriyle dikkat çeken Akalın'a Hülya Avşar'ın ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Tutmazsa Türkiye'yi terk ederim!

Demet Akalın, geçtiğimiz akşam eski dostları Sinan Akçıl, Fettah Can ve Hasan Yenilmez gibi isimlerle bir araya geldi. Keyifli bir akşam geçiren ünlü isimler çıkışta hızla uzaklaşırken, Demet Akalın magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.    

Demet'ten Avşar'a single 


"Hülya'ya ' Bırak sana bir single yapayım, harika bir şey olacak' dedim ve kabul etti." diyen Demet Akalın hazırlayacağı single için şu sözleri söyledi;   

"Onun bende inanılmaz bir yeri vardır, ona acayip şarkılar buldum. Şarkı konusunda biraz şanslıyım. Ona çok güzel bir single yapacağım... O benim hem üstadım hem eski dostum. Çok kıymetli müzisyenlerden onun için bir şeyler rica ettim. Hülyayı tekrar yaratacağım ! Bütün masraflar benden.. Sinan Akçıl müziklerini yapmış. Sinan’ı hep magazin tarafıyla tanıyorsunuz ama o çok değerli bir müzisyen. Bense altın değil ben pırlanta çağımı yaşıyorum.. Tutmazsa Türkiye’yi terk ederim! ” 

"Benim şarkılarım bebeklerin dilinde"

Demet Akalın: Hülya Avşarı yeniden yaratacağım

İrem Derici ile aralarında bir rekabet olup olmadığı sorusuna " Benim şarkılarım bebeklerin dilinde. Başka bir şey söylemeye gerek yok...” şeklinde cevap verdi.  

DEMET AKALIN KİMDİR?

 

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük'de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi...

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..

Demet Akalın kimdir

Başardığını düşündüğü bir zamanda "hadi bir albümün olsun" dedi ve "SEBEBİM" adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti.

Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu exstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu.

Sonrası mı? "UNUTTUM" dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyo ya dedirtti.....

Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor..

Demet Akalın 2006 yılında çıkardığı “Kusursuz 19” albümünü için MÜ-YAP'tan altın ödül aldı. Yine 2006 yılında Kral TV Video Müzik Ödüllerinde "Afedersin" adlı şarkısı ile "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ve "Yılın Şarkısı" ödülünün sahibi olmuştur. Bunlardan başka daha bir çok ödül sahibidir.

2013 yılında “Popstar” yarışmasında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve Serdar Ortaç ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

Mankenlik döneminde de, adını ülkeye duyuran Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile olan uzun birlikteliği ile de magazin haberlerinde bol bol yer aldı.

Evlilikleri :

1.evliliği: Oğuz Kayhan ile Temmuz 2006 yılında evlendi, 3 ay sonra boşandı.

2.evliliği: Önder Bekensir ile 22 Ocak 2010 tarihinde evlendi, 27 Temmuz 2010 tarihinde boşandı.

3.evliliği: Demet Akalın, 23 Nisan 2012 yılında Okan Kurt ile evlendi. Hala daha mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü