Türkiye sonunda Hanife'den kurtuldu!

Türkiye sonunda Hanife'den kurtuldu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal 'la isimli evlendirme programında senelerdir aradığı eşini bulmaya çalışan Hanife artık ekranlarda olmayacağını duyurdu.

Türkiye sonunda Hanife'den kurtuldu!

Zuhal Topal'ın bir numaralı gelin adayı ile Hanife artık ekranlarda yerini almayacağını kendine ait sosyal medya hesabından duyurdu. Son zamanlarda çok fazla tartışmalara neden olan evlendirme programlardaki oyunlar deşifre olmaya başladı. Türbanlı gelin adayı Hanife büyük tartışmalara neden olmuştu. Hemen hemen her hafta farlı damat adayları ile tanışma yoluna giren Hanife sosyal medya hesabından artık ekralarda olmayacağını duyurdu.

Bir döneme damga vuran Bayhan'ın bile talip olarak geldiği gelin adayı Hanife büyük aşk yaşadığı Bayhan ile de evlenmeyince herşeyin bir kurgu olduğu iddia edilmişti. Çok geçmeden kendisine talip olarak glene yakışıklı damat adayı Serkan ile büyk aşk yaşadı. Önce Serkan'a hayır demiş sonra pişman olduğu için yeniden şans isteyen Hanife aradığını Serkan'da da bulamyınca gözyaşlarına boğulmuştu.

Hanife bir süredir canlı yayında olmayınca çok merak edildi. Hanife gelen yorumlardan sonra sosyal medya hesabından ayrıldığını duyurdu. 

Hanife, "Artık İzmir'de ailemle birlikteyim. Soru sorup durmayın yokum bundan sonra, ilk kez yapmıyorum bu açıklamayı ama bu kez son. Telefon numaramı değiştirdim iş birliği yaptığım firmalar bana dm'den ulaşabilirler" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü