Tuğba Özerk ağlaya ağlaya anlattı! 'Burnumu kırdı'

Tuğba Özerk ağlaya ağlaya anlattı! 'Burnumu kırdı'

4 ay önce Altan Nuh ile evlenen Tuğba Özerk boşanma davası açtı. Özerk'in boşanma davası açmasının ardından gündeme pek çok iddia gelmeye başladı. Konuk olduğu programda eşinden şiddet gördüğünü ifade eden Tuğba Özerk, "Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı" dedi.

Tuğba Özerk ağlaya ağlaya anlattı! 'Burnumu kırdı'

4 aylık eşi Altan Nuh'tan boşanmaya karar veren Tuğba Özerk, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.Özerk, biten evliliğiyle ilgili şaşırtan açıklamalar yaptı.

İşte Tuğba'nın açıklamalarından satırbaşları;

"Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama şiddet gördüm. Altan beni dövdü, burnum hala şiş zaten.
Benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan'ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana 'aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.' dedi. O an boşanmaya karar vedim.

"TELEFONUMU YERE ATIP PARÇALADI"

Avukatımla konuştum. Bana sakin olmamı söyledi. Orkestra şefim eşiyle birlikte bize yemeğe geldiler. Sohbet-muhabbet. Biz yeni albümün şarkılarını dinlerken içeri gelip 'sesi kıs' diye. Misafirler gitti, ben çok sinirlendim. Tepki verdim.

Telefonu yere atıp parçaladı. Benim elimdeki telefonu da alacağı sırada Cem'i aradım. 'Cem Yetiş' dedi. Cem eve geldi. O sırada Altan eşyalarını topluyordu.

"POLİS ÇAĞIRDIK"

Altan üzerime yürüdü. Polis çağırdık. Eve 2 tane memur geldi. Polisler gelince 'ben şikayetçiyim' dedi. Polislere 'gitmesini istiyorum' dedim. Tutanak tutuldu. Polisler gitti, o da evden çıktı.
10 dakika sonra kapı çaldı. Valizleri eve taşımaya başladı. Yine polisi çağırdım. Bu sefer alıp götürdüler.

"AĞZIMDAN KAN GELMEYE BAŞLADI"

Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı. Hala burnumun içi kırık. Ben de kendimi savunmak için omuzunu ısırdım. Isırık mevzusu doğru."

ALTAN NUH'TAN AÇIKLAMA

 

Bu şok kararın altında Tuğba Özerk’in eşinden şiddet gördüğü şeklinde açıklamalar yapılmış, Özerk’in annesi canlı yayında katıldığı bir magazin programında Altan Nuh’a suçlamalarda bulunmuştu. Şimdilerde Amerika’da bulunan Altan Nuh, ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılarak hakkında ortaya atılan iddialara ve dayak söylentilerine yanıt verdi. İşte Altan Nuh’un olay yaratacak o açıklamaları:
Kredi kartı ekstrelerini paylaşan Altan Nuh, maddi anlamda bir sorun yaşamadığını net bir şekilde ortaya koyarken, “kısa bir süre önce 2015 model bir arazi aracı aldım, böyle bir harcama yapan insan, pabucunu, terliğini de kendisi alır” şeklinde konuştu. İşte dayak iddialarıyla ilgili Altan Nuh’un söyledikleri;
tugbaozerk-altannuh

Arkadaşlarıyla buluştuğu bir etkinlikte bir iş görüşmemi zora soktu, sesler yükseldi, elindeki cep telefonunu kafama fırlattı ben de sonrasında yere düşen telefonu elime alarak, sert bir şekilde yere attım ve parçalandı. Yüzüme tükürdü, bana yumruk ve tekme attı ben de savunma amaçlı onu ittirdim. Arkadaşlarının yanında üzerime saldırdı ve omzumdan ısırdı. Bunların hepsinin fotoğrafları ve raporları var. Sonrasında eşyalarımı almak üzere odama gittim çıktığımda elinde bıçak olduğunu gördüm, üzerime yürüdü ve bıçağı karnıma dayadı, olayların daha tehlikeli bir hale gelmemesi adına elini tuttum ve o sırada bıçakla ciddi bir şekilde elimi yaraladı. Bıçağı bırakıp eline makası aldı… Gürültüye gelen polislerin önünde ‘Seni öldüreceğim’ tehditleri savurdu. Şimdiye kadar bir kadından duymadığım küfürleri duydum. Hastaneye gittiğim taksi şoförü bu olaylara şahittir. Yaşadıklarımın hepsinin şahidi ve raporu var. Şu anda Amerika’dayım ve gerekirse Türkiye’ye döndüğümde bunların hepsini açıklayacağım. Tuğba Özerk, birlikteliğimiz devam ederken eski sevgilisinden bir cep telefonu hediyesi aldı. Ona maddi anlamda destek olduğunu da biliyorum.

tuba özerk altan nuh dayak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü