Tuba Ünsal'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Tuba Ünsal'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Kaliforniya Beverly Hills'de 74' üncüsü düzenlenen 'Golden Globe'u izlemek için Amerika'ya giden Tuba Ünsal kırmızı halıda bayıldı. Ağır bir gribal enfeksiyon geçiren güzel oyuncu kırmızı halıya adım atar atmaz fenalaştı. Dünya basınına poz verirken fenalaşıp bayılan Tuba Ünsal ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Tuba Ünsal'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Tuba Ünsal, Kaliforniya Beverly Hills'de 74' üncüsü düzenlenen 'Golden Globe'u izlemek için Amerika'ya gitmişti.

Kırmızı halıdaki fotoğraflarında yorgun, bitkin, halsiz görünen güzel oyuncunun takipçileri "Ne oldu, hasta mısın?" diye sorular yöneltti. Tuba Ünsal, bu soruları cevapsız bırakırken, gerçek Türkiye'ye dönünce ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, kırmızı halıya adım attığı dakikalarda rahatsızlandı. Dünya basınına poz verdiği sırada zorlukla ayakta durabilen Ünsal, bayılınca ambulansa kaldırıldı. Çünkü ağır bir gribal enfeksiyon geçirdi.

TUBA ÜNSAL KİMDİR?
 

Tuba Ünsal, son zamanlarda kariyerinde büyük işlere imza atarak manken ve oyunculuğunun yanına tasarım özelliğini de eklemiştir. Ünlü isim, 7 Aralık 1981 tarihinde Denizli'de doğan, güzelliği ile tanınan bir manken-oyuncu ve tasarımcıdır. Babası asker olan Tuba Ünsal’ın annesi ise el sanatları öğretmenidir.

İlkokul hayatını Kırklareli’nin Vize ilçesinde tamamlayan Tuba Ünsal, ortaokulu ise babasının görev yeri değişikliği yüzünden Şanlıurfa'da okudu.

Lise eğitimine İzmir'de başlayan ve İzmir’de bitiren Tuba Ünsal, üniversite eğitimi için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nde başladı. Birinci sınıftan sonra öğrenimine ara veren ünlü isim,  eğitiminin geri kalanını İstanbul Bilgi Üniversitesinde tamamladı.

Tuba Ünsal kariyer basamaklarına 1998 yılında başladı. Bu yılda Elite Model Look yarışmasına katılan Tuba Ünsal,  yarışmanın ardından profesyonel mankenlik yapmaya başladı.  Ünlü manken oyunculuk yapmak isteğini yerine getirmek için Los Angeles'ta Stella Eller akademide oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerinde de emin adımlarla ilerleyen Tuba Ünsal, 2003 yılında Yılmaz Erdoğan'ın çektiği "Vizontele Tuuba" filminde başrol oynayarak oyunculuk performansında büyük bir başarıya imza attı.

Tuba Ünsal, aşk hayatında da oldukça hareketli günler yaşadı. Ünlü isim birinci evliliğini 2004 yılında gerçekleştirdi. Cem Cantaş ile evlenen Tuba Ünsal, 2006 yılında bu evliliğini bitirdi. 2010 yılında ikinci kez nikâh masasına oturan Tuba Ünsal, Murat Pilevneli ile evlendi ve çiftin Sare Pilevneli adında bir kızı oldu. İki yıl evli kalan çift, 2012 yılında boşandı. Tuba Ünsal üçüncü evliliğini ise 2013 yılında gazeteci Mirgün Cabas ile Almanya'nın Berlin şehrinde gerçekleştirdi. Çiftin Civan Mert Cabas adında bir oğlu da oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü