Trump'ın kızı Ivanka Trump kimdir ne iş yapar güzellik abidesi

Trump'ın kızı Ivanka Trump kimdir ne iş yapar güzellik abidesi

Trump'ın kızı Ivanka Trump güzelliği ile dikkat çekti. Amerikan Başkanı seçilen Donald Trump'ın özel hayatı merak konusu oldu. Özellikle de eşi ve kızı Ivanka Trump sosyal medyanın en çok konuştuğu isim oldu. Ivanka Trump kimdir sorusunun cevabı haber detayında.

Trump'ın kızı Ivanka Trump kimdir ne iş yapar güzellik abidesi

Tüm dünyayı ters köşe yapan Donald Trump artık Amerikan Başkanı oldu. Ocak ayında görevi teslim alacak olan Trump'ın güzeller güzeli kızı ve en az onun kadar güzel olan eşi merak konusu oldu. Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump kimdir herkes tarafından merak edildi. 

Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. başkanı iş adamı Donald Trump oldu. Trump'ın eşi de bir göçmen. Trump bugüne kadar üç evlilik yaptı. Trump'ın bu evliliklerden 3'ü erkek 2'si kız olmak üzere 5 çocuğu bulunuyor.
ABD'nin yeni başkanı Trump 1977 yılında atlet ve manken olan Ivana Zelnickova ile evlendi. Bu evlilikten Donald Trump Jr., Ivanka Trump ve Eric Trump olmak üzere 3 çocuğu oldu. 1991'de Zelnickova'dan ayrılan Trump, iki sene sonra televizyoncu Marla Maples ile evlendi. Bu evlilikten Tiffany isimli bir kız çocuğu oldu. Trump, 2005 yılında da tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 2006 yılında doğan Barron Trump adında bir çocukları var.

ıvanka trump kimdir ile ilgili görsel sonucu

Ivanka Trump kimdir?

Trump'ın ilk evliliğinden olan kızı Ivanka Trump üç çocuk annesi. Ivanka Trump, eşit maaş dağıtımı ve çocuk hakları konusunda yaptığı konuşmalarla dikkatleri üzerine çekmişti. Donald Trump kızı Ivanka'yı eşi Melania'dan daha ön planda tutuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Ivanka hep babasının yanındaydı. Ivanka Trump, kısa süre önce Rus ajanlığı ile suçlandığı haberlerle anılmıştı. Geçmişte modellik de yapan Ivanka şu sıralarda "girişimcilik" yapıyor. Ivanka, Hillary Clinton hakkındaki tweetleriyle tepki çeken iş adamı Jared Kushner ile evli.

ıvanka trump kimdir ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü