Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

Bir süredir aşk yaşayan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman dün Los Angeles'te gerçekleşen bir nikah töreni ile dünya evine girdiler. Beverly Hills'deki bir otelin teras katında gerçekleşen nikaha 40 davetli katıldı. Nikah töreninden önce çift oldukça romantik paylaşımlarda bulundu.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

1 yıldan bu yana aşk yaşayan Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi Los Angeles'te evlendiler. Los Angeles'te gerçekleşen nikah törenine 40 kişi katıldı. Beverly Hills'deki bir otelin teras katında gerçekleşen nikahta Almeda Abazi zarif gelinliği ile herkesi büyüledi. 

Nikah töreninde uzun duvaklı bir gelinlik tercih eden Almeda Abazi nişanlısı Tolgahan Sayışman'a gün batımında evet dedi. 

Nikah töreninden önce Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman oldukça romantik paylaşımlarda bulundular. 

Tolgahan Sayışman Kaliforniya'da çekilen bu fotoğrafını "Bir insanı gercekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gündoğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı,zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post'u olsun." notu ile sayfasında yayınladı. 

Almeda Abazi ise müstakbel eşinin paylaşımına kayıtsız kalmadı. O da nikaha saatler kala Instagram sayfasında duygusal bir mesaja yer verdi: "Allahım'a şükürler olsun. 'En mutlu' günüm... 'En mutlu' doğum günüm... En mutlu ettiğin için teşekkür ederim Tolgahan Sayışman. Seni seviyorum... "

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü