Tartışmalar son buldu Irina Shayk hamile

Tartışmalar son buldu Irina Shayk hamile

Ronaldo ile uzun süre aşk yaşadıktan sonra ayrılan Irina Shayk, Bradley Cooper ile evlilik yolunda emin adımlarla yürüyor. 1,5 yıldan bu yana Bradley Cooper ile aşk yaşayan ünlü model Irina Shayk'ın hamile olduğu ortaya çıktı. Bugüne kadar karnını saklayan Irina Shayk'ın son görüntüsü herkesi şaşırttı.

Tartışmalar son buldu Irina Shayk hamile

Victoria's Secret'ın Paris'te düzenlenen son moda şovuna damga vuran Irina Shayk'ın hamile olduğu iddiları herkesi şaşırtmıştı. Irina Shayk'ın göbeğini kapatmak için parçalar seçtiği gündeme gelmişti. Victoria's Secret meleği Irina Shayk'ın hamile olduğu ortaya çıktı. 

Ronaldo ile uzun dönem aşk yaşadıktan sonra ihanete uğrayan Irina Shayk aşkı Bradley Cooper'da bulmuştu. 24 Nisan 2015 gününden bu yaşa aşk yaşayan Bradley Cooper ve Irina Shayk önceki gün bir plajda güneşlenirken görüntülendi. 

Irina Shayk'ın büyümüş karnı dikkatlerden kaçmadı. Bugüne kadar büyüyen karnını başarıyla gizleyen ünlü modelin karnı iyice belirginleşmiş. Bradley Cooper ile California'daki Venice Plajı'nda piknik yapan güzel modelin bir hayli mutlu olduğu görüldü. .Karnı iyice belirginleşen Irina Shayk ancak sevgilisinin yardımıyla ayağa kalkabildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü