Tarık Mengüç'ün kızına ne oldu

Tarık Mengüç'ün kızına ne oldu

Ünlü şarkıcı Tarık Mengüç sosyal medya hesabından yayınladığı video ile hastaneye kaldırılan küçük kızı için dua istedi. Mengüç ev kazası geçirerek hastaneye kaldırılan kızının çarpma sonucunda dişlerinin damağına saplandığını söyledi.

Tarık Mengüç'ün kızına ne oldu

Ünlü sanatçı Tarık Mengüç, sosyal medyadan paylaştığı bir video ile ev kazası geçirerek hastaneye kaldırılan kızı için hayranlarından dua istedi.
Tarık Mengüç sosyal medya hesabından bir video ve hastane görüntülerini yayınlayarak, 2,5 yaşındaki kızı Sevde için dua istedi.

2,5 YAŞINDAKİ KIZI EV KAZASI GEÇİRDİ

Mengüç, yayınladığı videoda küçük kızının ağzını koltuğa çarparak ev kazası geçirdiğini ve hastanede tedavi altına alındığını söyledi. Kızının çarpma sonucu dişlerinin damaklarına saplandığını ve üst dudağında kesikler olduğunu belirten Mengüç, hayranlarından dua istedi.

 
"TAKATİM KALMADI"

Çektiği videoda oldukça üzgün olduğu gözlenen ünlü sanatçı birkaç gündür hastanede olduklarını ve artık takatinin kalmadığını ifade etti. Kızının yemek yiyemediğini ve su içemediğini de belirten Mengüç, tedavi için zaman gerektiğini belirtti.

tarık mengüç tarık mengüç kızı ne oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü