Tarık Akan'ın sevgilisi Acun Günay'ın büyük acısı

Tarık Akan'ın sevgilisi Acun Günay'ın büyük acısı

Tarık Akan özel hayatıyla gündemde çok da olmayan bir isimdi. Yakalandığı amansız hastalığa sabah saatlerinde yenik düşen Tarık Akan arkasında gözü yaşlı binlerce kişi bıraktı. Eşi Yasemin Erkut ile iki yıl süren evliliğinden sonra Acun Günay ile büyük aşk yaşamaya başladı.

Tarık Akan'ın sevgilisi Acun Günay'ın büyük acısı

Tarık Akan'dan acı haber sabah saatlerinde geldi. Akciğer kanseri olan usta oyuncu hayata gözlerini yumdu. Yakışıklı oyuncusunun sevenleri gözyaşlarına boğuldu. TArık Akan özel hayatıyla sık gündemde olmayan bir isimdi ama sevgilisi ile kameralara yakalanmıştı.

Tarık Akan 1986 yılında Yasemin Erkut ile iki yıl süren evliliğine nokta koydu. Akan son olarak Acun Günay ile büyük aşk yaşamıştı. 

Tarık Akan'ın hayat arkadaşı Acun Günay, "Tarık'ın hayatında yıllardır ben varım. Başka kadın olamaz" dedi.
Tarık Akan, en son 3.5 yıl önce görüntülendiği hayat arkadaşı Acun Günay'la önceki akşam Yeşilköy'deki Yüksel Balık'ta yemek yedi.

Günay, arka masalarındaki bir çiftin bebeğini kucağından indirmedi. Akan, çıkışta "Çocuklar kaç yıldır görüntülenmiyorduk. Bravo emeğinize sağlık" dedi.

Günay, "Yıllar geçmesine rağmen çok gençsiniz. Tarık Bey'in yanında başka bir hanımefendi var zannettik" sözleri üzerine gülerek, "Canlarım, Tarık'ın hayatında yıllardır ben varım. Başka kadın olamaz" diye konuştu. "Bebek özlemi mi var?" sorusuna ise "Keşke" diyerek gülümsedi.

 

Tarık Akan'ın yanında benden başka kadın olamaz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rükiye keskin     0000-00-00 Allah rahmet etsin günahlarını bağışlasın rabbim çok üzgunüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü