Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül'ün sevgilisi merak konusu oldu

Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül'ün sevgilisi merak konusu oldu

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Tarık Akan bugün hayatını kaybetti. Kendi gibi oyuncu olan oğlu Barış Zeki Üregül ve kızı bu haber karşısında hayatlarının en büyük acısını yaşadılar. Tarık Akan'ın yakışıklı oğlu aslında bir çoğumuzun yakından tanıdığı bir isim.

Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül'ün sevgilisi merak konusu oldu

Sayısız filmde rol aldı Tarık Akan Hababam sınıfının Damat Ferit'i bir çoğumuzun gençlik aşkı, çocukluk aşkı Tarık Akan kısa bir süre önce Akciğer Kanserine yakalandı. Hastanede tedavisi devam ederken bir anda ölüm haberi geldi. En başta ailesi sonrasında sevdikleri bu acı ile yıkıldı. 

Tarık Akan 'ın iki oğlu bir kızı var. Oğullarından Barış Zeki Üregül bir çoğumuzun yakından tanıdığı isim. Pis Yedili dizisinde rol alan yakışıklı oyuncunun sevgilisi bir anda genç kızların merak konusu oldu.

Barış Zeki Üregül 'ün bir dönem adı bu güzel ile anılmıştı hatta nişanlanmıştlardı

 

 

Kısaca Barış Üregül Hayatı 1986 Doğumludur.  İstanbul’da dünyaya gelen başarılı genç oyuncu manken olabilecek tecrübeye sahiptir. Barış Üregül ünlü ve başarılu sinema oyuncusu Türk sinemasının 70’li yıllara damgasını vurmuş uzun boylu yakışıklı Ferit’i  Tarık Akan’ın öz oğludur. Kendisi de babası gibi uzun boylu olan 26 yaşındaki Barış 1.96 boyundadır.76 kilo ağırlığındadır. Eğitim hayatına doğduğu şehir istanbul’da başlamış ve üniversite eğitimi için bir çok ünlünün oğlunun sahip olduğu gibi Amerika’ya giderek Boston’da işletme master programı bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Barış Üregül Filmografi, oynadığı diziler ya da sinema filmleri konusunda da kısaca açıklama yapmaya çalışacağız. Sinema hayatına Deli Deli olma adlı sinema filmiyle adım atmış ve tıpkı babası gibi bu you benimsemiştir. Barış Üregül son zamanlarda ise Gani Müjde’nin yazdığı yeni komedi tarzı genç izleyici kitlesine ozguncel.com hitap eden dizi  “Pis 7’li” ile Kanal D 2012 2013 yeni sezon yayın döneminde ekim ayı itibarıyla ekranda başlayacak dizide babasını temsil etmeye devam edecek. Eminiz ki bu konuda büyük te başarı yakalayacak. İlerleyen zamanlarda Barış Üregül sevgilisi kim? sorularınızı da yanıtmalaya çalışacağız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
F     0000-00-00 Yakışıklılığı ve o sağlam dik duruşu hep hatırlanacak saygıyla. Böyle omurgalı kaç insan vardır ki
feyza     0000-00-00 Sustum.konuşamıyorum...
zinar     0000-00-00 kim ölmeyecek ki ölüm bizim peşimizdeyken biz neyin peşindeyiz anlamıyorum
sinem     0000-00-00 Allah rahmet etsin mekani cennetlik olsun amin
sinem     0000-00-00 Allah rahmet etsin mekani cennetlik olsun amin
Yavuz selim Azkara     0000-00-00 Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bir çınarımız daha devrildi yani benim kolum kırıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü