Tarihte Kayılar ve Çavdarlar savaştı mı? Diriliş yeni bölüm fragmanı detayı

Tarihte Kayılar ve Çavdarlar savaştı mı? Diriliş yeni bölüm fragmanı detayı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölümünde Ural ve Ertuğrul GAzi'nin savaşı başlıyor. Vasilyus ve Sadettin Köpek'in ortak anlaşmaları Ertuğrul'u yıkabilecek mi merak ediliyor. İşte merak ile beklenen Diriliş Ertuğrul Gazi'nin yeni bölüm fragmanı.

Tarihte Kayılar ve Çavdarlar savaştı mı? Diriliş yeni bölüm fragmanı detayı

Diriliş nefes kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Ural infazdan son anda kurtuldu Vasilyus Ertuğrul'dan kurtulma yolunu Ural'ın hayatta kalmasından geçiyor. Sadettin Köpek ile ortak karar alan Vasilyus 'un çalışmaları Ural'ı hayatta kalmasını başardı. Diriliş 77.bölüm fragmanı haber detayımızda yerini aldı. 

Ertuğrul ve Ural'ın infazını tam da gerçekleştirecek iken babasının bu acıya dayanamamasından dolayı geçirdiği kalp krizi nedniyle hayatını kaybetti. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak merak ile beklenirken Diriliş 77.bölüm fragmanı yayınlandı. 

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarırken yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde şoke eden sahneler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istedi. Aliyar bu teklifi kabul ederek herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna geldi. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 77.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 77.bölümü 15 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul 77.bölümünde neler olacak? Tahminler

Vasilyus yine Türkleri yok etmek için hain planlar içine girer. Ural ise babasının ölümünden yararlanarak idamdan kurtulur. Turgut Alp ile Ural'ın nefes kesen kavgası herkesi şoke edecek.

diriliş-ertuğrul-77-bölüm
 

Ural koşa koşa toya yetişir ve beyliğini almaya niyetlenir. Ertuğrul ise hainlerden hesap sormak için planlar yapmakta. Ertuğrul'un Çavdar obasına gelme sebebi ise Ural'ı tekrar yakalamak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Diriliş'in son bölümünde Aliyar Bey'in tabut başında bulunduğu sahne takipçilerini heyecanlandırdı. Dizide herkes Ural'ın ölmesini beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı. Yeni bölümde Ural Bey'in idamından önce diziye başka bir oyuncu veda etti. Çavdar Obası Beyi Candar Bey'in kalbi oğlu Ural Bey'in idam edilme anını görmeye dayanamadı. Ve infaz gerçekleşeceği sırada yere yığıldı. Bu ani gelişme herkesi şoke etmişti

Candar Bey'in vefatı Çavdar Obasını yasa boğdu. Bunun yanında Ural Bey bütün bu olanlardan kardeşi Aliyar Beyi sorumlu tuttu.  Aliyar Bey de Ertuğrul'un yanında adaleti savunması sebebiyle neler olup bittiğini tam olarak çözememiş olan oba ahalisinden tepki aldı. Gelişmeler bir kez daha obalara fitne salan düşmanın Ertuğrul'un karşısında safları sıklaştırmasına sebep oldu.  

Ertuğrul tam Ural Bey'i idam edecekken yaşanan bu gelişme Ural Beyi idam sehpasından kurtarır. Ertuğrul Bey şimşekleri bir kez daha üzerine çekti. Emriyle Karacabey Tekfur'unu Lazkaris'e öldürten Karacabey komutanı Vasilius cinayetle ilgili yeni bir kişiyi Ertuğrul'un önüne delil olarak attı... Vasilius'un bu hamlesi Ural Beyi de idamdan kurtardı. Böylece Vasilius en başından beri düşmanlık beslediği Ertuğrul Bey'e bir kez daha meydan okumuş oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü