Survivor'da kim elendi merak konusu oldu!

Survivor'da kim elendi merak konusu oldu!

Survivor'da heyecan dolu bir ada konseyi gerçekleşti. Erdi, Fulya Şahin, Berna ve Eser elemeye kaldı. Eser'in Kısmetse Olur yarışmasından tanınmasından dolayı SMS 'de de birinci geleceği düşünülüyor. Bakalım kim elenecek?

Survivor'da kim elendi merak konusu oldu!

Survivor SMS oylama sonuçları. Survivor'da bu hafta ilk eleme heyecanı yaşanıyor. Erdi, Fulya Şahin, Berna ve Eser bugün konseyde SMS oylamasına çıkıyor. Heyecan dolu bir ada konseyi yaşanıyor çünkü ilk SMS oylaması ve birinci kim çıkacak merak ile bekleniyor. 

Survivor'da heyecan dolu en dolu bir ada konseyi yaşandı. İlk kez SMS oylaması gerçekleşti. Son anda Eser'in de eleme adayı olması şok etti. SMS oylamasında Eser'in birinci gelme ihtimali çok yüksek çünkü Eser daha önce Kısmetse Olur'da büyük bir hayran kitlesi vardı. 

Survivor 2017'de dün ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları arasında nefes kesen yarışmada kazanan ünlüler takımı oldu. Böylece adadan gidecek kişinin daha önce de dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından olacağı kesinleşti. 

Survivor 2017

 

Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununu ise Ogeday kazandı.


Konseyde gönüllüler takımı içinden ismi en çok yazılan Berna elemeye kalan 3. isim oldu.


Survivor 2017

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday eleme için Eser'in ismini verdi. 

Survivor 2017

İlk konseyde elemeye kalan Erdi ve Fulya Şahin'den sonra Berna ve Eser elemeye kalan diğer iki isim oldu.

 


Böylece yarın yapılacak olan SMS oylamasında gönüllüler takımından bir kişinin gideceği kesinleşti... Erdi, Fulya Şahin, Berna ve Eser'den en az SMS oyunu alan isim Survivor 2017'de elenen ilk isim olacak.

 


Peki ama gönüllüler takımından elemeye kalan isimler konseyde ne dedi? İşte Erdi, Fulya, Berna ve Eser'in ilk sözleri...

 

ERDİ ÜNVER

"Ben arkadaşlarla şu konuda ters düştüm. Ben buraya gelirken açlığı, susuzluğu, özlemi göze alarak geldim. Ne olduğunu biluyorum. Psikolojimi buna göre hazırladım. Benim için birinin oyunu kazanıp kazanmaması da problem değil. Ben adada kimi sevmiyorsam onu yazarım. Elif'i sevmiyorum, iki gündür onu yazıyorum. Arkadaşlar da bana bunun tam tersi olarak “Biz kimin performansı düşükse onu yazacağız, bireysele dönene kadar böyle" dedi. Ben şimdi soruyorum, Berna çıktı. Berna performansı en düşük yarışmacı değil. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Söyledikleri ile çelişen arkadaşlar. Ben bu arkadaşlarda nasıl samimiyet bulabilirim? Nasıl güvenbilirim? Güvenmeme gerek var mı? Onu tekrar gözden geçireceğim. Her şey nasip kısmete varır. Bu hoş olmadı, adaletli de olmadı. 

ESER VE CANSEL'İN KAVGASI

Survivor'da bu sene Eser West de Gönüllüler takımında yerini aldı. Eser West önce Kısmetse Olur yarışmasına katılmıştı orada Cansel ile büyük aşk yaşamı hatta yarışmadan birinci olarak ayrılmışlardı ama evlenmek istemediler. Eser şimdilerde Survivor yarışmasında katılıyor. Eser ve Cansel artık magazin manşetlerinde de yerini hızla almaya devam ediyorlar.

Kısmetse Olur yarışmasında büyük aşk yaşayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Eser ve Cansel aşkında sular durulmuyor. Bu kez ünlü çift kameralar karşısında birbirlerine girdiler. 

“Kısmetse Olur” adlı yarışma programıyla ünlenen ve bu sene Survivor’a gidecek olan Eser West geceye sevgilisi Cansel Çördük’le Hande Yener'in doğum günü partisine katıldı.

Sabah 04.00 sularında mekandan şiddetli bir şekilde kavga ederek ayrılan çift, objektife de yansıdı.

Eser West ile Cansel Çördük yaka paça kavga etti

Geceye katılanlar arasında ‘Kısmetse Olur’ adlı yarışma programıyla ünlenen ve bu sene Survivor’a gidecek olan Eser West ve  sevgilisi Cansel Çördük de vardı. Çift sabaha karşı gece kulübünde tekme tokat birbirine girince olaya şahit olanlar gözlerine inanamadı. West, bu sırada kendilerini görüntüleyen muhabirlere İngilizce olarak ağza alınmayacak küfürler savurdu.

ABD doğumlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Eser West, Cansel Çördük ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalmıştı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur'da damat adayı olarak yarışan West Survivor 2017'nin kadrosuna dahil oldu.

 Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı videolu paylaşımda gönüllüler takımının tanıtım videosunu yayınladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü