Survivor'da kim elendi Gönüllüler'de beklenmeyen eleme

Survivor'da kim elendi Gönüllüler'de beklenmeyen eleme

Survivor'da bugün ada konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı konseyde bir hafta boyunca yaşananları yorumlarken bazı yarışmacılara uyarıda bulundu. Bugün heyecanlı olan Gönüllüler takımında ise bu süreçte heyecan tavan yaptı çünkü takımın hemen hemen yarısı eleme potasında. Survivor'dan elenen isim Yiğit oldu.

Survivor'da kim elendi Gönüllüler'de beklenmeyen eleme

Survivor 'da bu hafta kim eleneceği konusunda heyecan doruktaydı. Ada konseyinde son hafta yaşanan gerginlik konusunda başta Eser olmak üzere bazı adayları uyardı. Gönüllüler takımında en merak edilen şey ise Erdi'nin SMS'de kaçıncı sırada olduğu çünkü Erdi Göz6'dan geldi. Survivor'dan elenen isim Yiğit oldu. 

Haftanın en iyi performans ödülü bu hafta birbirinden şık rahat ayakkabı olan Kınetix 'den ayakkabı ödülü alırken güzel kahvenin yanında iki tane kurabiye yeme şansı elde edecek. En iyi performans erkeklerde 19 puan toplayan Sedat oldu ikinci isim ise Eser West oldu 17 puan ile.  En iyi performans kadınlarda 25 puan alan isim Pınar oldu. Kızlardan ikinci isim ise 17 puan Sema oldu. 

Bu hafta oldukça gergin bir haftaydı tansiyonun düşmesini ümit ediyorum diyen Acun Ilıcalı Eser'e yöneldi. Olayların içinde yer alıyorsun. Bir önceki olayda karşıdaki oyuncuya yüksek volume ile seslenmen normal mi diye Eser'e soru yönelten Acun umduğu cevabı bulamadı.

Eser herkes bağrıyor bende daha farklı bir şekilde tepki gösterdim dedi.

Acun Ilıcalı her iki takımıda uyardı. Acun Ilıcalı bugün sakatlanan Sedat'a açıklama yapması için şans tanıdı. Sedat oyunda sakatlandı ama ertesi oyunda yer alması kafalarda soru işareti bırakınca Sedat kendini savundu. Sedat daha önce de ayağının bu şekilde sakatlandığını ama sıkı bir şekilde sarıldığı zaman oynabileceğini açıkladı. Ayağımın sabitlenmesi ve kaçmaması gerekiyordu. Eser'in sakatlığım ile ilgili konuşmasından sonra çok hırslandım dedi. 

elazigyeniufuk.com

survivor survivor elenen isim ada konseyi acun ılıcalı survivor 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü