Survivor'da Bulut Özdemir ne iş yapar Erdi Bulut neden kavgalı?

Survivor'da Bulut Özdemir ne iş yapar Erdi Bulut neden kavgalı?

Acun Ilıcalı Eser West'in ayrılmasının ardından Survivor yarışmasına başka bir ismi dahil etti.Gönüllüler ekibine katılan yeni isim ise daha önce Acun Ilıcalı'nın kanalında yayınlanan Gözaltı yarışmasının ikincisi Bulut Özdemir oldu.Gönüllüler adasına gelen Bulut Özdemir'in yine yarışmacı Erdi ile problemleri olduğı herkesçe biliniyordu

Survivor'da Bulut Özdemir ne iş yapar Erdi Bulut neden kavgalı?

Eser West'in yerine Survivor 2017'ye Bulut Özdemiroğlu dahil oldu. Göz6 programında daha önce yarışan Bulut Özdemiroğlu performansı ile dikkat çeken isimlerin başında gelmişti. Bulut Özdemiroğlu artık Eser West'in yerine Gönüllüler takımında yarışacak.

Bulut Özdemiroğlu kimdir?

28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu'nun oğludur. Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan başarılı yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı. Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgilenmektedir.

Göz6 finalisti Bulut Özdemiroğlu Survivor 2017 yarışmacısı oldu

Survivor'da büyük sürpriz yaşandı. Yarışmaya veda etmek zorunda kalan Eser West'in yerine Göz6 yarışmasından tanınan Bulut Özdemiroğlu dahil oldu.

Survivor'da heyecan artarak devam ediyor. Dün akşam 21. bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da yarışmacılar ve izleyiciler bir sürprizle karşılaştı. Acun Ilıcalı, konseye Gönüllüler Takımı'nın yeni yarışmacısını davet etti. Göz6 programındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ve finalistlerden biri olan Bulut Özdemiroğlu, Gönüllüler Takımına katılarak Survivor 2017 macerasının bir parçası oldu.

Acun Ilıcalı'dan 'Bulut Özdemiroğlu' açıklaması

Bulut'un Göz6 yarışmasındaki başarısına dikkat çeken Acun Ilıcalı, "Haftalarca Göz6 evinde mücadele veren ve finalist olan Bulut, birçok yarışmacıyı geride bırakmıştı. Kendisi Survivor 2017'ye dahil oldu. Hayırlı olsun..." ifadelerine yer verdi.

İşte Bulut Özdemiroğlu'nun ilk sözleri

Haftanın eleme adaylarının belirlendiği konseyde Survivor 2017'ye dahil olan Bulut Özdemiroğlu, duygularını dile getirdi. Survivor'ın çiçeği burnundaki yarışmacısı, "Burada bir birinden değerli birçok yarışmacı bulunuyor. Herkesin bir hedefi ve hayali var. Kimi futbolcu olmayı, kimi doktor olmayı, kimi ise avukat olmayı hedefler. Ben Survivor olmayı hedefledim. 5 yıldır bunun için çok uğraş verdim. Şimdi buradayım ve umarım şampiyon olarak hayalimi tamamlamış olurum" dedi.

Survivor'ın yeni yarışmacısı yasakla geldi

Bulut'un yarışmaya dahil olmasından hemen sonra Acun Ilıcalı, Bulut'a dış dünya ile alakalı her hangi bir soru yöneltilmesinin yasak olduğunu ve aynı şekilde genç yarışmacının da diğer yarışmacılara bu konuyla alakalı bir şey söylememesi gerektiğini vurguladı.

Berna ve Erdi Göz6 yarışmasından tanıdıkları Bulut için neler söylediler?

Konseyde söz hakkı verilen Berna ve Erdi, Göz6 yarışmasından tanıdıkları Bulut'un Survivor'a katılmasıyla alakalı duygularını dile getirdiler. Berna, Bulut'un Survivor'a katılmayı çok istediğini ve kendisinin parkurlarda başarılı olacağını belirtti. Erdi ise Bulut için "O beni iyi tanır; ben de onu iyi tanırım. Her şey nasip kısmet. Bakalım göreceğiz." dedi.

bulut özdemir kimdir ne iş yapar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü